Skip to main content

Topic: POCETNIK (Read 29153 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: POCETNIK

Reply #105
jel imaš koga da ti izreže zagija?

Odg: POCETNIK

Reply #106
Zamolicu ove modelare sa skupa,mislim da jedan od njih ima CNC pa bi mogao to srediti.

Odg: POCETNIK

Reply #107
ajde pokušaj, jer meni je puno pomoglo. ja sam novi isto u tome i Coljo me naučio letjeti i sad kad sam skužio već sam drugog zagija napravio, samo što kiša pada i vrijeme je za ispiz... :'(  i nemogu ga isprobat

Odg: POCETNIK

Reply #108
I kod mene nije bolje,pada kisa ne prestaje,nego videcu da napravim zagija.




Odg: POCETNIK

Reply #109
ej nego... ako možeš nekoga naći da ti pomogne ha?

Odg: POCETNIK

Reply #110
U kontaktu sam sa modelarima,inace sve radim sam,imam internet i to je to,ova krila sto sam radio je eksperiment,mogu reci da nisu bas kao ,,maslac" sto kaze Diogen,ne razumem zasto smo svi tako napeti,ljudi uzivajte u hobiju!!!

Odg: POCETNIK

Reply #111
ovo ti je moj uradak koji čeka da poleti, 660 grama, a to mi je drugi koji sam napravio

Odg: POCETNIK

Reply #112
Lepo izgleda,obavezno video kada poleti  :)

Odg: POCETNIK

Reply #113
Zagi je zakon ;) ,i ja sam početnik i jako sam zadovoljan svojim Zagi-jem ,ovo mi je drugi po redu jer sam prvog jako skršio a to sam sam kriv,jer kada sam mjenjao stanicu i prijemnik onda sam kanale pomješo lijevo je bilo desno a desno lijevo  :-[ ,a to nisam provjerio prije leta i eto Zagi se digo i skrenuo umjesto desno lijevo puklo je krilo,onda sam kontaktirao Dražena-Plavi da mi izreže nova krila i sada ovaj novi leti odlično i mslim da ću na njemu ostat još jako dugo jer želim ga u detalje znati voziti :) .



Odg: POCETNIK

Reply #116
ma bitno je druženje i savjeti a produkt je kod svih nas isti i svi se mi pitamo kako će letjeti i hoće li biti dobar, i strpljenje i to da se ništa nabrzinu nemože, neki se mjesecima trude pa nakraju nisu zadovoljni


Odg: POCETNIK

Reply #118
ma bitno je druženje i savjeti a produkt je kod svih nas isti i svi se mi pitamo kako će letjeti i hoće li biti dobar, i strpljenje i to da se ništa nabrzinu nemože, neki se mjesecima trude pa nakraju nisu zadovoljni
Ja sam svoga sklopio za sat vremena, ali sve ukupno dok sam ja  kupovo dijelove jer nemam baš veliki buđet je trajalo pa recimo jako dugo ,a kad sam pribavio sve potrebno ,sat vremena posla i možeš poletjeti. :)

Odg: POCETNIK

Reply #119
ma znaaam može se

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.