Skip to main content

Topic: POCETNIK (Read 29057 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: POCETNIK

Reply #121
Zagi je zakon ;) ,i ja sam početnik i jako sam zadovoljan svojim Zagi-jem ,ovo mi je drugi po redu jer sam prvog jako skršio a to sam sam kriv,jer kada sam mjenjao stanicu i prijemnik onda sam kanale pomješo lijevo je bilo desno a desno lijevo  :-[ ,a to nisam provjerio prije leta i eto Zagi se digo i skrenuo umjesto desno lijevo puklo je krilo,onda sam kontaktirao Dražena-Plavi da mi izreže nova krila i sada ovaj novi leti odlično i mslim da ću na njemu ostat još jako dugo jer želim ga u detalje znati voziti :) .


Hvala na pisanju MarioMT,vidim da je zagi stvarno sjajan,jedino je mozda problem dok se sredi CG ali ako se zna nacrt nema problema.

Odg: POCETNIK

Reply #122
pitaj i reči ćemo ti sve, prvo nabavi krila

Odg: POCETNIK

Reply #123
Zagi je zakon ;) ,i ja sam početnik i jako sam zadovoljan svojim Zagi-jem ,ovo mi je drugi po redu jer sam prvog jako skršio a to sam sam kriv,jer kada sam mjenjao stanicu i prijemnik onda sam kanale pomješo lijevo je bilo desno a desno lijevo  :-[ ,a to nisam provjerio prije leta i eto Zagi se digo i skrenuo umjesto desno lijevo puklo je krilo,onda sam kontaktirao Dražena-Plavi da mi izreže nova krila i sada ovaj novi leti odlično i mslim da ću na njemu ostat još jako dugo jer želim ga u detalje znati voziti :) .


Hvala na pisanju MarioMT,vidim da je zagi stvarno sjajan,jedino je mozda problem dok se sredi CG ali ako se zna nacrt nema problema.
Na Zagiu se lako da CG nači,npr zaljepiš jednu AA bateriju od ispod krila i pomićeš tu bateriju naprijed nazad dok neuloviš vagu,a kad ideš letit uvijek stavi krilca malo više prema gore ,kasnije ih reguliraš trim gumbićima lijevo desno- gore dole,jer bolje da digneš visoko da ga nerazbiješ kada štelaš trim gumbićima.Naravno tu igra i baterija koju moraš isto pomicat naprijed ili nazad,nije teško ali treba malo truda

Odg: POCETNIK

Reply #124
Ti da si poslušo mene kad sam reko napravi f16 i igraj simulator letio bi ali pošto nisi eto ti ... Napravio si mig-a,super i to nije tako teško letit ali opet da si poslušo kad sam ti reko napravi ailerone i ova traka tu ti nizašta ne služi tkao neprecizno zalijepljena i ona zakrilca us ti vjv otpala u letu zbog toga a o tome da nisi imo ailerone da i ne pricam a simulator je haman nepoznat pojam ... Ja se povlačim odavde!  >:(
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: POCETNIK

Reply #125
Elevoni nisu otpali,samo je elisa odsekla antenu prijemniku pa sam izgubio kontrolu nad avionom!
Hvala ti na pomoci to je tvoja volja!

Odg: POCETNIK

Reply #126
nije ni elisa trebala sjeći to što je odsjekla  ;)

Odg: POCETNIK

Reply #127
Da ali su ti se elevoni micali tamo gdje nisu trebali zato je avion kontrolirao vise tebe nego ti njega ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: POCETNIK

Reply #128
@modernwarfare,vec sam rekao da kada si pisao na forumu za f16 ja sam u medjuvremenu odstampao planove u radnji i kupio sve potrebno,inace sta da se radi,antena je popravljena samo sam skinuo izolaciju od 26mm probao na 200m radi,nekad uspem nekad ucim! :D


Odg: POCETNIK

Reply #130
ajd super, neka si malo letio

Odg: POCETNIK

Reply #131
Hehe bilo je bas fino,izgleda da nece biti ZAGIA,ali ponovo cu praviti neki avion,mozda jedrilicu,vidim da ima puno planova i ideja.

Odg: POCETNIK

Reply #132
radi ono što ti se sviđa, i što misliš letjeti, meni je zagi zasad najnaj

Odg: POCETNIK

Reply #133
kad naučim dobro letjeti onda ću neki bolji model napraviti 8)

Odg: POCETNIK

Reply #134
Treba strpljenja i preciznosti a i znanja,svi su predlagali svoje i na kraju nikome nista nije ok,jednostavno treba prouciti aerodinamiku i videti sta je najbolje,posto je neki modeli ni nemaju.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.