Skip to main content

Topic: POCETNIK (Read 29144 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: POCETNIK

Reply #90
Ja sam lijepo reko napravi sebi F16 ali ko mene je...  >:(
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: POCETNIK

Reply #91
napravi zagija

Odg: POCETNIK

Reply #92
modernwarfare,hteo sam ja F16 ali je vec bilo kasno,sve je bilo kupljeno a plan odstampan,sto se tice zagija mozda ga i napravim,momentalno gledam ove pushere sporoletace.

Odg: POCETNIK

Reply #93
Eto ti na kad si najpametniji na svijetu :D

Lijepo svi govore jedno a on ko bik tvrdoglav :D

Odg: POCETNIK

Reply #94
Nebi nista drugcije zavrsilo ni s f16!

Prvo nauci letit, a onda leti s tim sto to god da bilo!

Nit je ovo mig, nit je ono f16, to je samo komad deprona :D

Odg: POCETNIK

Reply #95
Hehe bas tvrdoglav,nekad uspem nekad naucim.

Odg: POCETNIK

Reply #96
Samo polako ;)

Odg: POCETNIK

Reply #97
Danas mi je elisa odsekla onaj deo na anteni na prijemniku,citao sam da treba skinuti izolaciju 31.25mm ali sam uprskao,zica je sada 15cm,kako da ispravim eto zasto sam izgubio kontrolu u vazduhu >:( :'(

Odg: POCETNIK

Reply #98
A jebote coljo i ti me volis ... Nije to samo depron,ima tu i ljepila i ojacanja a i bome elektronike  ;)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: POCETNIK

Reply #99

Kada sam odustao sa parkejt avionima,poslusao savet iskusnijih,odlucio sam da napravim nekog sporoletaca raspona 1.2m
kojeg bih sam konstruisao.


Posao sam da pokupim par tabli stirodura u ostavi ali tamo je bilo samo ovoga





Nisam mogao nikako do grada da kupim materijal,posto ga ovde nema a ne bih da se mucim sa stiroporom.
Posle nekoliko minuta razmisljanja odlucio sam kako da iskoristim ovo malog sto imam:





Kao sto vidite napravio sam jedno rebro a kasnije...








Zatim jedna letvica...







Remenjaca...







Vec pocinje da lici na krilo







I evo ga





Dodacu jos slika uskoro,celog krila i aviona  :)


Odg: POCETNIK

Reply #100
....i što si dobio ?  Maketu konstruktivnog krila, jer to nije za pošteni model... ramenjače su krhke i neće izdržati malo jači manevar, to je kao da kičmu napraviš od maslaca pa se čudiš što ne drži !
Svi su te ovdje lijepo i iskreno savjetovali da se poigraš simulatorm, pa napraviš nešto za početnika jednostavno, ako si mislio biti tvrdoglav, uspio si 100 % pravi Svjetski prvak u trvdoglavosti !

I nisi 'upravljao modelom 15 sekundi' nego je model nakon 15 sekundi otišao svojim putem - RIP !

Ajde budi sada iskren prema sebi i svima u ovoj temi; da li sam bio u pravu kada sam napisao:

Imam nekako dojam da je sve ovo....... :D :D !
Damir

??

Damir

Odg: POCETNIK

Reply #101
Nisam imao materijala pa sam pravio sa rebarima,da ne ostavljam tako zavrsio sam do kraja,ali ne verujem da cu sa njima leteti  :)




Odg: POCETNIK

Reply #102
Bio si u pravu,priznajem da sam trebao praviti zagija ili jedrilicu i evo to cu odraditi  :(   :)

Odg: POCETNIK

Reply #103
trošiš vrijeme bezveze

Odg: POCETNIK

Reply #104
U pravu si

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.