Skip to main content

Topic: tražim stanicu  (Read 8488 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tražim stanicu

dakle trebam stanicu, naj običniju koja ima ulaz za futaba trener kabel, 6 kanala

Odg: tražim stanicu

Reply #1
Ne znam može li ti pomoći ova futaba F16 , poklonjena je pa tako nastavlja tradiciju .. fali kanala za moje leteće sprave  i nešto je šarala u predaji , ako može javi gdje da šaljem  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: tražim stanicu

Reply #2
Ovo bi se fino dalo preslozit na 2,4...

Odg: tražim stanicu

Reply #3
a ja to neznam napraviti, meni treba stanica koja ima priključak za trener kabel koji ima futaba tako da se mogu igrati s klincem


Odg: tražim stanicu

Reply #4
Stanica ima trener ulaz -jedino eto što eleroni sa dva serva moraju na " Y " kabl .. rekoh nešto je šarala sa komandama i meni nije pouzdana .. ne znam iz kog si mjesta al moždaimaš nekog da je provjeri malo podesi rad .. ako Ti odgovara pošeljem je  sa prijemnikom i kristalima 78 kanal.
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: tražim stanicu

Reply #5
iz zga sam budem se raspitao pa javim, može?  :)

Odg: tražim stanicu

Reply #6
Ok dogovoreno  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: tražim stanicu

Reply #7
tnx meštre, pratim tvoj rad  :)

Odg: tražim stanicu

Reply #8
Zed jel bi mi htio pomoći oko toga?

Odg: tražim stanicu

Reply #9
Mogu pomoci oko preslagivanja na 2,4, sto se tice trainera i slicnoga nemam apsolutno nikakvog pojma o toj stanici.
Bum malo proguglal...

Odg: tražim stanicu

Reply #10
Na slici gore vidi se tipicni Futaba modul..izvadi se ovaj za 35 i ubaci onaj za 2,4. To je sve.
Damir

Odg: tražim stanicu

Reply #11
Njemu ne treba 2.4 prerada, vec samo jos jedna stanica da bi je upario s svojom da bi imao trener stanicu!

Odg: tražim stanicu

Reply #12
koliko ja mislim da stanica na kojoj se uči koristi glavnu za upravljanje i prijenos signala, jel to istina?

Odg: tražim stanicu

Reply #13
Da!

Odg: tražim stanicu

Reply #14
Stanica za koji dan putuje kod Hrvoja , pa se nadam da će mu naši cjenjeni iskusni kolege pomoći oko toga da ostvari to što je zamislio.. meni je omogućila povratak letenju a njemu neka posluži u uživanju sa njegovim podmlatkom koji će nadam se putem modelara letača krenuti uz njega !! ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.