Skip to main content

Topic: tražim stanicu  (Read 8489 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: tražim stanicu

Reply #15
znači promjenim modul i imam 2.4?

Odg: tražim stanicu

Reply #16
dakle... imam kabel imam stanice ali neće, ova stanica futaba ne  reagira u trener modu  :( , izgleda da frekvencija ipak mora biti ista...

Odg: tražim stanicu

Reply #17
sada barem imam kabel  ::)

Odg: tražim stanicu

Reply #18
 :D :D :D :D

Odg: tražim stanicu

Reply #19
Ne mora frekvencija biti ista, to nema nikakve veze. Za trener mod je bitan samo PPM, a to se odvaja prije radia. Moze biti da nisi nesto nastimao dobro, mislim da sam negdje vidio da se spominju nekakvi problemi sa gainovima signala za PPM izmedju stanica raznih marki ili tako nesto, ali u teoriji PPM nema veze dolazi li sa druge stanice, racunala, joysticka...ako je sve kako treba radi bez problema.

Odg: tražim stanicu

Reply #20
Ja imam hitec prism 7x,ima isti ulaz za kabel učenik-učitelj,ali na ovoj izgleda nema prekidača trainer/snap roll. sve hitec imaju taj ulaz,slično i futaba(99,9% siguran)

Odg: tražim stanicu

Reply #21
i kaj sad? šta mi je činit?

Odg: tražim stanicu

Reply #22
vidio sam da netko prodaje turnigy stanicu a nemogu naći više tko



Odg: tražim stanicu

Reply #25
nisam našao odgovor, može li mi netko pomoći da se nađemo pa da vidimo skupa jer ja nemam iskustva s time

Odg: tražim stanicu

Reply #26
ima li netko iskustva sa ovom stanicom?
ja sam imao takvu stanicu, mogu reci samo rjeci hvale, prezadovoljan sa stanicom, to mi je bila prva stanica, ali covijek uvijek tezi za necim novim, tako da sam je prodao, ali samo da bi kupio 9xr, na toj stanici imas sve moguce sto ti je potrebno, od helica jedrilice do acro modela, sto ti je isto dobra stvar sto na njoj mozes modul promjeniti npr frsky, itd. lako se sve programira i podesi.
nemas razmisljanja za tu lovu uzimaj!

Odg: tražim stanicu

Reply #27
odlična je

Odg: tražim stanicu

Reply #28
Ta ti je stanica isti popularni turnigy 9x!  ;)


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.