Skip to main content

Topic: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo) (Read 33974 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja)

Reply #45
A,izgleda da je to krilo bilo osuđeno na propast od početka,ali nema veze,napravit ću drugo i naravno uzet ću obzir sve vaše savjete pa kako ispadne  :) 8)

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja)

Reply #46
A da ga nisi nagazio tu gdje je Diogen oznacio mjesto gdje ce vjerojatno puknut :D :D

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja)

Reply #47
Mozda su mu cestari nagazili na krilo...

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja)

Reply #48
Ma već sam par dana živčan zbog toga što sam nagazio krilo i strgao ga  .Odoše materijal i novci :( ,ali nema veze,napravit ću novo. 8) .Dotle uživaje ;) :) .

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja)

Reply #49
Eto,nakon prvog krila koje je nažalost puklo nesrećom jer sam stao na njega :( ,napravio sam novo malo drugačije krilo :) .Stavio sam i karbonsku šipku za dodatno pojačanje ;) ,još neke sitnice dodam za pojačanja i može na oblačenje u foliju.Još je potrebno i peg ugradit.Uglavnom ovo sam za 5-6 sati napravio. :) .Krilo je za sada teško 43grama.Očekivana težina oko 55-60gr nakon pega i oblačenja 8) .


Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja)

Reply #50
nevjerojatno :o



Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #53
Stavljen "PEG",šper plus epoxy i staklena tkanina 8) ,i još neka sitna pojačanja :) ,čekam na foliju da završim  krilo 8) .

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #54
Ti stvarno nisi normalan...

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #55
 :D  pomalo... nakon par krila mozda remenjaca dode do zadnjeg rebra.... onda jos par da naraste u debljinu ....





Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #57
Šteta folije!

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #58
D.

A kaj ako nepukne i nakon 100 izbačaja,ovako samo lovimo u mutnom i nagađamo.I naravno da bi želio da nepukne.Morat ću testirat čim složim rep ide na naglo bacanje bez elektronike,stavit ću težine toliko koliko ima sama elektronika i naravno bez upravljanja,tek toliko da vidim kako se ponaša slobodno bacanje i letenje,pa gdje sleti.I video ću staviti da vidimo kaj se bude desilo ;) .
BTW:hvala na savjetu :) :)