Skip to main content

Topic: Polovni set za dizanje goproa hero (Read 2331 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Polovni set za dizanje goproa hero

Bok svima forumasi,u srednjoj skoli sam bio clan ovog foruma ,poslije sam se odlogirao i prestao pratiti.sad sam se poceo baviti goproom .sada me zanima minimalan polovan quad ili jedrilica komplet sa rtf znaci pristekam gopro i letim a domet kojih stotinjak metara 150 mislim da vise ni ne treba.nemojte mi nuditi neke stvari koje ne vrijede toliko ,primjer su kvadici na njuski gdje se trazi vise novca nego sto je u pluramaksu.prvo sam se sa vama htio posavjetovati .molim samo dobronamjerne komentare a one ponude koje mi udu u finale cu otvoriti u zasebnoj temi ako cu moci pa da me savjetujete koje da uzmem.dosad mi je brutalan bio onaj follow me drone .ali ni jedrilice ne iskljucujem tipa onaj bixler,i tako .eto nadam se da nisam bio preostar i nadam se da cete mi pomoci,zahvaljujem se svima na procitanome.

Odg: Polovni set za dizanje goproa hero

Reply #1
@Zgrocks živio i dobrodošao , čekao sam da se netko iz elitne quad ekipe ili fpv-a javi , ali kako do sad nema nikog popunit ću prazninu.Iz Tvog posta nije mi vidljivo je li znaš upravljati multirotorima  ili RC modelima  generalno,a to je bitno za sve ostale poslovne poteze (kupnja i sl,).U slučaju da si novi na području RC letenja savjetujem da se povežeš sa Sekile (Krešo) koji na na forumu ima svoj PM i E-mail,pa ako on pristane ,veliki dio Tvojih eventualnig letačkih problema mogao bi u dogledno vrijeme biti riješen.Ovo sam spomenuo, jer snimanje i letenje su dvije odvojene stvari.Među tom čuvenom ZG ekipom ima i nekoliko FPV letača , koji koriste ili su koristili RC modele(jedrilice i motornjake) baš za takvu primjenu (snimanje  iz zraka ).
Eto toliko od mene i ne zamjeri ako sam nenamjerno pogrešno  procijenio Tvoje letačke sposobnosti.Želim Ti uspješno letenje (A snimati znaš). LP i svako dobro. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Polovni set za dizanje goproa hero

Reply #2
Hvala vam puno  :)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.