Skip to main content

Topic: Baterija za Phantom3 (Read 2488 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Baterija za Phantom3

Zapevši za granu Phantom 3 malo je ronio u rijeci. Čak 15-ak minuta  :)
Osušen i bez ikakvih vidljivih oštećenja više se ne pali. Shvatio sam da je riknula baterija mada joj led sijalice svijetle i pale se i gase. Jedino nema izlazni napon kojim napaja dron. Prikopčao sam dron na vanjski izvor struje 15V i pali se i reagira na komande. Nisam letio naravno :)
Dron je maltene nov, samim tim i baterija, tek nekoliko punjenja. Očito je skurena elektronika baterije. Rastavio sam bateriju i skinuo eletroniku, počistio ali nije proradila. Očito su neki od čipova skureni
Ima li ko saznanja može li se gdje naručit samo elektronika baterije? Napominjem da ne paše od Phantoma2 jer nije isti napon

Odg: Baterija za Phantom3

Reply #1
Bog,

Ja imam Phantoma ali nažalost nije mi poznato da se može nabaviti samo elektronika za bateriju. Da potražiš polovne baterije na prodaji?
Osim toga, par savjeta: Za svaki smočeni komad elektronike (bilo Phantom bilo mobitel, laptop itd.) najbitnije je što prije skinuti bateriju. Ne sušiti fenom nego dobro obrisati i ostaviti da se suši na zraku nekoliko dana. Ne pokušavati upaliti prije toga.
Sretno!

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.