Skip to main content

Topic: pomoć! (Read 8225 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomoć!

bok!
ja sam Dino i interesiraju me daljinsko upravljani modeli.imam pitanja par.koja bi bila dobra stanica za letiti neki motorni model koji bi kupio nakon kupnje stanice..znaci neka stanica koja je vec isprobana i da bude dobra za motorni model..pisite vasa iskustva

Odg: pomoć!

Reply #1
i gdje se moze najblize kupiti?

Odg: pomoć!

Reply #2
Zavisi koliko love imas..

DX6i ili DX7 je ok za pocetak.

ako ti je to preskupo imas na HCu 6 ili 7 kanalnih 2.4 stanica pod Turnigy brandom.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: pomoć!

Reply #4
koliko kosta dx6i a koliko dx7?


Odg: pomoć!

Reply #6
a jel velika razlika u dx6i i dx7?..sto je futaba puno bolja?..jel bi valjale kakve 35,45 mhz stanice?

Odg: pomoć!

Reply #7
koji ti je budzet za sve to, koji model mislis uzeti, od kuda si? kad kazes motorni mislis na model koji ima motor sa unutrasnjim sagorijevanjem? koji raspon?

ja letim na 35 mhz i to uglavnom nitro, nikakvih problema nemam sa smetnjama, ali 2,4 ghz  postaje standard
struja zakon, nitro USTAV

Odg: pomoć!

Reply #8
a evo neznam..bi 500kn bilo ok za neku bolju polovnu stanicu?..ja sam iz Požege..da da mislim na model sa unutrasnjim sagorijevanjem a raspon krila nebih znao


Odg: pomoć!

Reply #10
odlična   stanica
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: pomoć!

Reply #11
nemojte me zezat jer sta ja znam kad se vi zezate kad ne..znaci oce mi ta stanica biti dobra,da li joj je domet kao i drugima? hvala na odgovoru

Odg: pomoć!

Reply #12
Dino, nitko se ne zeza sa tobom.... stanica za koju pitaš poznata je kao OK, ali je njena tehnologija zastarjela. To ne znači da neće raditi, nego objašnjava zašto je u kompletu sa prijemnikom tako jeftina.    Najbolje je  da se informiraš ovdje gdje je Wespen sve lijepo rastumačio za početnike:  http://www.flyfreak.net/pocetnici/modelarstvo-letenje-sa-nogama-na-zemlji/   
Damir

Odg: pomoć!

Reply #13
hvala Diogene!
hoce li mi ta stanica biti dobra za sad posto mi odgovara financijski?

Odg: pomoć!

Reply #14
Hoce, sasvim dovoljna i za blisku buducnost, a ako nisi zahtjevan mozda i daleku ;)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.