Skip to main content

Topic: pomoć! (Read 8223 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pomoć!

Reply #15
e onda je definitivno kupujem..hvala prijatelju  :)

Odg: pomoć!

Reply #16
e ovako imam jos jedno pitanje..da li se moze prijemnik napajati sa lipo baterijom i koja to tcono baterija mora biti mislim na one celije?..jer mi se cini da su ni-mh baterije dosta teze

Odg: pomoć!

Reply #17
e ovako imam jos jedno pitanje..da li se moze prijemnik napajati sa lipo baterijom i koja to tcono baterija mora biti mislim na one celije?..jer mi se cini da su ni-mh baterije dosta teze
moze se napajati ali moras imati UBEC koji ispravlja napon na 5V tako da za neki mali model to zaboravi

Odg: pomoć!

Reply #18
gledao sam si te metanolce raspona krila recimo 1400 mm..znaci morat cu napajati preko ni-mh baterija?

Odg: pomoć!

Reply #19
e ovako imam jes jedno pitanje nemojte se ljutit  :)..ovako uzeo sam si hitec optic 6 sport i domet joj je 300 metara..dali je tako mali domet zbog prijemnika ili? da li se zamjenom prijemnika poveca taj domet i koji bi mi prijemnik bio dobar za tu stanicu a da nije nesto skupo?

Odg: pomoć!

Reply #20
takav joj je domet, mada bi trebala ic i dalje ali nemoj kemijat s tim a ako mislis da ti je 300m malo jako se varas, na tu daljinu vec nisi siguran kako je model okrenut

Odg: pomoć!

Reply #21
negdje sam citao kao da se da produljit na 1000m dometa ali neznam kako  :'(..znaci bit ce to ok?..mozda kasnije je budem probao prebacit na 2,4 sto kazes?..i hvala ti sto pomazes

Odg: pomoć!

Reply #22
aj mi reci sta ces na 1000m, letit model od 5m da ga vidis
u optic sport ti paše modul Spectra 2,4ghz od hiteca tako da lako to kasnije zamjenis
za pocetak ti je i 200m previse, dok se ne utreniras posteno

Odg: pomoć!

Reply #23
Imas pravo!..malo cu vidjet koliko kosta taj modul pa bit na miru


Odg: pomoć!

Reply #25
bi mi pasao ovaj modul na stanicu? http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7380&Product_Name=Corona_2.4Ghz_JR_Module_&_Rx_%28V2_DSSS%29
Nebi pasao, to je za JR stanice.
I otkuda ti da je domet one Optic-6 stanice 300 M? Kako si to izmjerio? A sada ovo sa modulima...ćemu nabavljati stanicu koju si naveo , pa onda odmah module za nju, a to povlaći za sobom i isti brand prijemnika, na kraju potrošiš više love i živaca nego da si odmah uzeo DX6  kako ti preporučuje Wespen?
I zaboravi te priče o 'dometima' to su baljezganja, to ti sada ne treba, još nikada nisam vidio da je netko izletio izvan dometa - ako mu je oprema bila ispravna i ispravno monitrana.

Odg: pomoć!

Reply #26
evo stanicu sam kupio u brežicama
a ovo mi je rekao kole
Optic 6 sport sa prijemnikom  domet 300 m cjena 79,00€ na lageru u dučanu
lp
Stjepan

Odg: pomoć!

Reply #27
evo stanicu sam kupio u brežicama
a ovo mi je rekao kole
Optic 6 sport sa prijemnikom  domet 300 m cjena 79,00€ na lageru u dučanu
lp
Stjepan
Čudno, ako već nisi pogledao, onda ovdje imaš manuall za tu stanicu:
http://www.hitecrcd.com/support/hitec-usa-downloads/manuals/radio-systems.html
i nigdje se ne spominje da je 300 m neki limit.

Kao što ti već  reko', batali te priče o dometu, ispravno mora raditi i dalje od granice vidljivosti.

Skoncentriraj se na to da ti netko pomogne oko prvog modela i leta... mislim da imaš jednu modelarsku ekipu u tvojoj blizini u Našičkom Markovcu, nick je 'Dozo' ili tako nekako.. interesiraj se i prema 'zapadu' u Moslavini djeluje jedna poznata ekipa u Ivaniću...

Damir

Odg: pomoć!

Reply #28
istina glavno da je ispravna a dometa ce biti..hvala na odgovoru i budem kontaktirao

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.