Skip to main content

Topic: stigao su 34 (Read 4671 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stigao su 34

stigao  su 34, model je mrak,mrak :) :)

Odg: stigao su 34

Reply #1
možda da ga malo opišeš, staviš koju fotku, link video.....
 
Toni

Odg: stigao su 34

Reply #2
bok Toni .model je super slozen,moram priznat  i bolje od f 14,manje ima posla oko ljepjenja  trupa ,skoro da je sve slozeno,trap je odlican,nije ko pravi ali za tu lovu mrak. kupio sam usporivac serva tak da bu trap  ko pravi .nisam ga jos slikao,kad stignem bum ga kliknuo.

Odg: stigao su 34

Reply #3
gdje si kupio? u mesnici?  :D

Odg: stigao su 34

Reply #4
kakva mesnica,u merkatoneu na odjelu igracaka

Odg: stigao su 34

Reply #5
 :D  i ja se volim saliti. kupil sam ga preko ebaya, jedva sam kinescica nagovorio da mi posalje 1300 kn

Odg: stigao su 34

Reply #6
daj slike
struja zakon, nitro USTAV


Odg: stigao su 34

Reply #8
nevjerujem....... stavi  podatke o velicini, koju sliku  i jel to sa elektronikom , i ako si to postao ovdje  vjerovatno si pocetnik..   ajde bas me zanima model...

Odg: stigao su 34

Reply #9
Vidim da imaš novog konja za utrku!!!
Hoče li biti spreman za ovaj vikend da srušimo brzinski rekord od prošlog? (salic)
Lijepo izgleda na videu, jedva čekam da ga vidim uživo, možda probam!?
Nadam se da cu uspijet popravit svoj F 18 do nedjelje, fali mi , sve drugo mi je dosadno.
 Pozdrav D.

Odg: stigao su 34

Reply #10
duzina modela 1400mm.u cijenu modela dobijes servace 9 kom,turbine bez motora ,i dva piloten pupen.inace , modelarstvom se bavim od 10 godine,a sad sam vec lagano posjedio.

Odg: stigao su 34

Reply #11
bok Davore konj je do jaja ,nisam ga jos ni pipnuo,spremio sam f 15,pa mozemo za vikend letati

Odg: stigao su 34

Reply #12
ajmee...  :D ,, evo isprika imao sam otvorene elektro modele i pocetnike pa sam mislio da  je to tamo postano ..... ajde sretno sa tim modelom....

   Zoran Hećimovič

Odg: stigao su 34

Reply #13
Mirt, are there any news ?

Odg: stigao su 34

Reply #14
bok Kristijan.suhoi je skoro gotov morao sam neke sitnice poboljsati,inace se motori lijepe,ja napravio da se mogu skidati, kanarde presvukao s20g staklom, elektroniku slozio ,provukao ,zalijepio znas kak to vec ide.uz to jos zavrsavam f14, ugradio retracte itd.itd