Skip to main content

Topic: Konkretna pitanja = konkreti odgovori (Read 7633 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Konkretna pitanja = konkreti odgovori

Reply #15
Znači Zagi je DIY model. ok.

Odg: Konkretna pitanja = konkreti odgovori

Reply #16
ZAGI = ZAKON !!

Iv

Odg: Konkretna pitanja = konkreti odgovori

Reply #17
kolega wesp je pretjerao zagi nije od deprona
..... ne koristi se depron nego stiropor :) ili njegovi oblici.... (šteta što nema na ovom forumu onog profesionalca koji je radio sa tim expandirajucim masama da me ispravi)


a treba malo i pokeljiti taj strio sa onim teroristickim trakama ......


a ostalo je up pravu ... neljepiš motor i bateriju i peri....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Konkretna pitanja = konkreti odgovori

Reply #18
Malo sam pregledao kataloge i tako i našao neke stvari koje su po vašim preporukama a nisu ni tako skupe kao moje prve želje.
Našao sam stanicu DX6i Chanell Full Range w/o Servos (168,90E) i našao sam Easy Star Kit (450 kn).
I našao sam modelara u Garešnici ( 6km od mene).

Znam a sam dosadan  ;D no zanima me vaše mišljenje o ovim stvarima. Pogotovo vas molim da mi pojasnite ovaj naziv stanice (Full Range, w/o servos).  I ovo 2,4GHz? Kužim da to ima veze s frekvencijama, no dali je to dobro ili lošiji model. Ova stanica ima Mod 1 i Mod 2 izvedbu. Ralike? Kakve su mogučnosti nabavke robe iz tih trgovina. Ova jedna je Austrijska, pa neznam kako bi uopče došao do te robe bez da idem u Austriju. Hvala.

I da, linkovi : Avion->>rc-model.net/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=44&category_id=10&option=com_virtuemart&Itemid=55&lang=hr
                    Stanica->>www.der-schweighofer.at/artikel/73315/set_spektrum_dx6i_dsm2_mode_2?l=en

Odg: Konkretna pitanja = konkreti odgovori

Reply #19
A cekaj dok otkrijes kineze

http://www.hobbyking.com/

ima i tamo nesto modela, elektronike i stanica.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Konkretna pitanja = konkreti odgovori

Reply #20
Ti si u Garesnici. U svom krugu imas dvojicu aktivnih letača,
Jedan je Dalibor  Dupelj - Dado iz Dežanovca i leti dosta često ima spektruma 5, leteće krilo i jedrilicu, a drugi ti je Alen Laskaj - Laki iz Garešnice. Oba dva dobri modelari. Ima ih još par ali bas nisu tako cesto u zraku. Ako treba povežem te sa njima.
Ujedno ih pozdravljam
Karlo. 098-711-540, Sisak

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.