Skip to main content

Topic: hexakopter FPV (Read 32276 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: hexakopter FPV

Reply #30
fora video svakako, no čekamo the real thing, ono kako ti vidiš na kompu, to mora da je još bolje  8)

pa sada ili u video prigramu spusti framerate bez izbacivanja frameova, na račun duplo duljeg vremena (slo-mo)
ili na račun izbacivanja svakog drugog framea (real-time). mislim da je ovaj drugi bolji, a slo-mo stavi tamo di ti Zoki ulijeće u kadar :)

ovaj isto snima na 60FPS, pa u video programu renderira sve na 30FPS,
no izbacuje svaki drugi frame da bi dobio real time u 90% filma(negdje i više da čak ubrza), a tamo di želi slo-mo ne izbacuje niš...

HD FPV - Torque rolling 45% Yak54 above the water

a imaš i primjer sa foruma, pa samo pitaj autora detalje oko obrade...
Dual GoPRO on PROTOS 500

Odg: hexakopter FPV

Reply #31
Sve je to gesund jedino ova jaje slika je totalni garbage 8) , najveca mana GoPro

Odg: hexakopter FPV

Reply #32
Denis, ti to snimiš tak da ispadne ko' da mi znamo leteti. Osim Zokija naravno. Njemu ni tvoj face-lifting ne pomore. ;)
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: hexakopter FPV

Reply #33
fora video svakako, no čekamo the real thing, ono kako ti vidiš na kompu, to mora da je još bolje  8)

evo, radim na tome, izgleda da nisam koristil najsretnije codeke za upload na net

uploda se novi video, tj. isti video samo u "malo" boljoj kvaliteti..... budem stari video zamjenil novim kad završi upload

Odg: hexakopter FPV

Reply #34
Sve je to gesund jedino ova jaje slika je totalni garbage 8) , najveca mana GoPro

 :) mislim da su svi na forumu skužili da ne voliš gopro kameru, niko te ne sili da ju kupiš......

uzmi onu koju tolko hvališ a koja još nije ni u prodaji....  ;)   FlyCamOne HD pa iskušaj dal valja kaj.......


Denis, ti to snimiš tak da ispadne ko' da mi znamo leteti. Osim Zokija naravno. Njemu ni tvoj face-lifting ne pomore. ;)

Zoki je opasan u zraku, jako nepredvidiv.... bude ljevo, bude desno..... ne on ide gore  ;)

Odg: hexakopter FPV

Reply #35
ma ne volim sam taj fish eye pogled, to me nervira, osjecaj ko da si u staklenoj kugli j***te :P

Odg: hexakopter FPV

Reply #36
fora video svakako, no čekamo the real thing, ono kako ti vidiš na kompu, to mora da je još bolje  8)

evo, radim na tome, izgleda da nisam koristil najsretnije codeke za upload na net

uploda se novi video, tj. isti video samo u "malo" boljoj kvaliteti..... budem stari video zamjenil novim kad završi upload


http://vimeo.com/help/compression  tu imas upute za vimeo ... ja se toga drzim vise manje ... i zadovoljan sam s 
kvalitetom vise manje!  ;) ... u svakom slucaju puno bolje nego youtube!! 

Odg: hexakopter FPV

Reply #37
evo isti video, nova obrada, mislim da je nešto bolje.....

nije savršeno, jer youtube je opet jako srušil kvalitetu......

na vimeo sad nemrem ponovno uplodat jer je pravilo 1 HD video na tjedan za obične korisnike.....


hexaFPV.mpg

Odg: hexakopter FPV

Reply #38
 >:( >:( >:(

kiša me potirala danas....... usred leta je počela padati  >:( >:( >:(

kvalitetan jutarnji tuš........ ali..... prije tuša sam uspjel bar nekaj upotrebljivoga snimiti,
 makar sam potrošil samo jednu bateriju, a došel sam opremljen ko da elektranu idem punit  :(


video ide na upload, stavim ga kad završi......

Odg: hexakopter FPV

Reply #39
evo, nije ko orginal, ali moram prihvatiti da youtube sruši dosta kvalitetu..... pa nema druge.....


arboretum opeka vinica.wmv

Odg: hexakopter FPV

Reply #40
odlicno Denise!!! Svaka cast!!  :) :)

Odg: hexakopter FPV

Reply #41
super je, sada ne moram ni ić u maksimir   :D
planirao sam snimit nešto slično, onak iznad lišća...koliko uspijem sa trijikem jasno... no ovo se ne može nadmašiti, svaka čast.  :)
p.s. jedino da odem na suicide run među drveće  :D vidjet ćemo.

Odg: hexakopter FPV

Reply #42
tnx, ali slika na youtubu je dosta loša usporedno sa "orginal" fajlom koji nije ni tak velik ima samo oko 145mega.....

moram pričekat da istekne vimeo 1 tjedan pa da uplodam tam.....

pitanje... zna neko ak na vimeu izbrišem stari HD video, dal mogu novi HD uplodat na njegovo mjesto ili je to samo moje optimistično razmišljanje  ;)

Odg: hexakopter FPV

Reply #43
tnx, ali slika na youtubu je dosta loša usporedno sa "orginal" fajlom koji nije ni tak velik ima samo oko 145mega.....

moram pričekat da istekne vimeo 1 tjedan pa da uplodam tam.....

pitanje... zna neko ak na vimeu izbrišem stari HD video, dal mogu novi HD uplodat na njegovo mjesto ili je to samo moje optimistično razmišljanje  ;)


neznam ... al vjerojatno ne ... al uvijek mozes napravit novi account "Dex2" :P 
 ;D ;D

Odg: hexakopter FPV

Reply #44
već obavljeno  ;)

nije DeX2 ali...... nije ni bitno glavno da je prostor za upload......
stavim link