Skip to main content

Topic: Prvi rc helikopter . . . (Read 53361 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Prvi rc helikopter . . .

Reply #60
sori nije mi prikazo donji dio posta..



Odg: Prvi rc helikopter . . .

Reply #63
Meni je ovo puno bolje

Trex 600 Umreo je!
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Prvi rc helikopter . . .

Reply #64
auč

dobro znači ta početak trebam kupit stanicu...jel znate nekog u zagrebu ko prodaje neku koja bi meni trebala?

Odg: Prvi rc helikopter . . .

Reply #65
ok, sve sam ovo procitao, i otprilike mi je jasno o cemu se radi,
ali (uvijek neko ali)
recimo ja sam na poklon dobio Belta CP V2 (naravno da sam ga nakon 3 sata (i punjenja baterija) zabio u strop sobe, popravio ga frend (valjda) i nakon toga sam ga stukao jos 3 puta (jos cekam komplet glave rotora jer sam izgubio one gumice kroz koje ide vijak kaj drzi bazu elise)

uglavnom kad dobijem dijelove ide na ugradnju DTS-a, i opet probat u zrak (za sad mi je rekord 1,5m u trajanu od 2 sec.)
nemam vremena za ozbiljno bavljenje modelarstvom,
nemam vremena za narudzbe i odlazak van po helkace i dijelove,
a htio bi (kad ulovim malo cajta) leprsati blizu kuce (sto mogu helicem)
ima li nade za moj slucaj?

s takvimnačinom razmišljanja bez uvrede ...NEMA !

pravit cu se da nista nisam procitao  ;D
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: Prvi rc helikopter . . .

Reply #66
HA HA HA eto vidite kako ga je moj Igorič fino satrao... ha ha ha

Odg: Prvi rc helikopter . . .

Reply #67
Robi, šta to bi sa helijem?
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Prvi rc helikopter . . .

Reply #68
ha ? ma niš sa helijem ali blokada u mojoj bulji...ma to je bio prvi let sa 600 totkom pa me ponjelo...

Odg: Prvi rc helikopter . . .

Reply #69
Ma to je on vjezbao jedan novi manevar, zove se "dumb thumb"  :D :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Prvi rc helikopter . . .

Reply #70
ma je istina !
 "" to je jedan novi manevar(evo baš ovih dana pregovaramo sa Đejsonom Krausom iz PIKOZE firme da otkupe licencu !!!
Inače "dumb thumb" je izvedenica od riječi d UM b  tHUM b = UMHUM ,što na UZBEKISTANSKOM znači REGAL ,a  DB je na KIRĐISTANSKOM broj 12, znači REGAL 12 (spačva ).Ljetos je spremačica Igoru čistila prašinu sa regala i slučalno joj opal trexič 600 na glavu i (mislim ne njenu nego svoju) i naravno ošle radixice i spindla...
Tak smo nakon tog događaja svi počeli trenirati taj manevar!!!
Evo Simpi je najavio isto za ovaj vikend prvi pokušaj !!!


Odg: Prvi rc helikopter . . .

Reply #72
ja sam početnik ali mislim da ce se svi složit s mojim odgovorom...
to ti je neisplativa investicija davat 800 krznenih za koaksijalni helikopter( oni su ti užasno spori i dosade za par dana,a vjetar ih ubija..,jedina prednost je što ih je lako vozit),rađe si prvo naruči neki mali helić za 20 dolara s ebaya,tek tolko iz zejbancije pa ga furaj po kući a onda nabavi neku dobru stanicu i vježbaj na simulatoru i u to vrijeme slaži nešto s čim se može letit.

 

Odg: Prvi rc helikopter . . .

Reply #73
a znam da su spori i da ih je lako kontrolirati ali za ovaj pise da ima 3d akrobacije pa sam mislio da je malo zajebaniji od drugih...........
a nemam blage koliko je tesko upravljati sa honye bee king 3..... neki kazu da nisu mogli poletiti sa king trojkom...... meni se svidja njihova brzina i lakoca tokom letenja bar mi to tako izgleda kadam gledam neke snimke....
u svakom slucaju hvala na odgovoru tj misljenju

Odg: Prvi rc helikopter . . .

Reply #74
a znam da su spori i da ih je lako kontrolirati ali za ovaj pise da ima 3d akrobacije pa sam mislio da je malo zajebaniji od drugih...........
a nemam blage koliko je tesko upravljati sa honye bee king 3..... neki kazu da nisu mogli poletiti sa king trojkom...... meni se svidja njihova brzina i lakoca tokom letenja bar mi to tako izgleda kadam gledam neke snimke....
u svakom slucaju hvala na odgovoru tj misljenju
neznam kakve akrobacije bi taj mogao raditi ? svaki helič može letiti toliko brzo da izgubiš kontrolu i razbiješ ga !
izgleda dosta velik i težak za igračkuheli ! samo nije mi jasno koliki je promjer rotora( sigurno nije 1 metar) .Ako ga gledaš kao igračku,onda možda i vrijedi !

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.