Skip to main content

Topic: mini cat 820 (Read 15274 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: mini cat 820

Reply #30
..ovo je odlicna stvar..
imam takvog king of shaves sa dvije lipo baterije

leti ko raketa..

imao sam problema s jednom osovinom jer mi je zapekla od voznje po moru.
promijenio sam je ali sad imam strasnih problema sa ustimavanjem, tj uglavljivanjem iste u elektro motor.. iz n ekog razloga ta osovina mi se teze okrece i sad gliser ne ide ravno..
nisam bas strpljiv sa popravcima oko toga,
ako znate nekoga u zagrebu ko bi bio voljan mi to sloziti kako spada spreman sam i platit..

 radi se o ovom gliseru

http://www.atomik-rc.com/King-of-Shaves-C1-34in-Brushless-Boat.html?sc=31&category=76751

gore sam naveo koji je problem oko njega..
ukoliko bi se neko htio mijenjati za neki nitro ili benzin gliser nek mi se javi na pm

ali prije svega bi volio ako mi neko moze pomoci popraviti ga. vec  sam pomalo ocajan
hvala unaprijed

baterije za njega su lipo 4400 mAh, 3S 40C


Odg: mini cat 820

Reply #32
..nasao sam nekog decka koji navodno bi to mogao sloziti..
ako to ne prode poslat cu slike i detaljan opis..

nista se ne cini komplicirano, ali kod ovakvih modela sve je minijaturno i dosta zbijeno.
tesko je manipulirati imbus kljucevima...dok okrenes saraf popizdis, a opet sve je osjetljivo, treba pazit da nesto ne potrgas... itd...

jednom kad nesto otvoris tesko je vratit kako je bilo..
 a drugi problem je sta nesto sjebes prilikom rada, i onda njihov oficialni distributer dijelova ne salje dijelove u hrvatsku, a onda trazi preko ebaya, pa dok to dode itd...

a sve ove godine koliko se bavim rc auticima i sad zadnje vrijeme gliserima nisam nigdje u zg nasao nekoga ko ima neki ducan sa servisom ili slicno...

cisto iz tog razloga mislim si ovog zamijeniti nekim modelom na nitro ili benzin..
nekako mi se cini da kod njih nema toliko zajebancije...

hvala unaprijed
m

Odg: mini cat 820

Reply #33
Tubu novu moras stavit kupis ju na tower hobiesu i onda odpustis motor uguras osovinu ravno pistelas pritegnes motor i stvar rijesena barem kod mene je tak islo

Odg: mini cat 820

Reply #34
Pogledaj si da ti nije do motora ja sam imo problem kad upalis stanicu kad dobi signal tesko se okretala jedna strana a kad ugasiš stanicu i iskopcas batku sve ok; sad idu nutra dva leoparda 2860. 2500 kv 1300 w bil sam popizdil više s tim kombinacijama a motor odšrafit  ne gine ti cuka vremena hee he

Odg: mini cat 820

Reply #35
rakitje proba nakon skurenog escea od 100 amp  

  rc boat mini cat


Odg: mini cat 820

Reply #37
se to samo meni čini , ili je prije bio malo brži?

Odg: mini cat 820

Reply #38
i meni zgleda da je prije bil brži.... staviš paralelno da igraju oba dva videa i ak se i ja ne varam brži je u prvom.....

Odg: mini cat 820

Reply #39
ak su iste batke onda mu definitivno novi esc koči.

Odg: mini cat 820

Reply #40
he u prvom videu na rakitju je na 4 s batke 2200 mah

Odg: mini cat 820

Reply #41
dal netko zna mozda kaj bi bilo da stavim manje propove sad su sa tri pera 36mm ima takvih i od 32mm isti set up ko od venoma king of shaves naci levi i desni ,naci dva motora po 3200 kv esc turbo jet 100amp dva komada i batke 4 s 2200mah sa propovima d36 vuce u fulu 800wata i 65 amp

Odg: mini cat 820

Reply #42
sporije bi išel jer bi manje vode grabil i manja amperaža bi bila..... sprobaj veće a ne manje.... samo pazi imaš samo još 35A na raspolaganju ak ti je esc 100

Odg: mini cat 820

Reply #43
da malo mi je ampera ostalo nista sad preko zime dok se skupi nekaj para bumo zeli dava escea od 200amp

Odg: mini cat 820

Reply #44
tebi lako imaš kaj voziti.... ja od 29.4 čekam propeler pa ništa...... sam se celo vreme izvinjavaju kaj je još ne došel.....