Skip to main content

Topic: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica! (Read 24543 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #75
Ma svaka čast Mirac, sam ti reko da ti peglaš uskoro  :)
MAK Zapad


Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #77
Uzeo sam Gaui 330X-S, sa njim sada letim, a uskoro bi mogao i nekakav filmic (low quality za pocetak :) )



Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #80
Iiiii Mirac, sad si ko oni debosi s interwebova, još se samo moraš fotkat s canopyjem na glavi  :D
MAK Zapad


Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #82
Ajoj, pa kaj si skril tog Castle ko da ga se sramiš? Van ž njim daj mu zraka, i njemu i motoru.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #84
Ajoj, pa kaj si skril tog Castle ko da ga se sramiš? Van ž njim daj mu zraka, i njemu i motoru.

Malo sam ga zguzvao..ma probao i vani pa me *ebao canopy..ma ja laganica letam pa se ni ne stigne zagrijati  :D

Imal sam ja 450-tku i Castla i imam još uvjek taj canopy i stal je van i on i prijemnik. Ak ga staviš van dobiš još jedan canopy i to od Canomoda ;).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

 

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #86
Ja isto sve zguram nutra, moj CC i to Lite se nikad nije ni blizu pregrijavao, njegov ima čak i hladnjak i nema šanse da mu bude išta - ipak je to 50A, pa Align stavlja onaj jad od 35, mislim da nema frke. Meni osobno je ljepše kad je sve clean  :)
I Mirac nemoj glumit, ne letiš ti baš tak laganica  :)
MAK Zapad

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #87
Imal sam ja 450-tku i Castla i imam još uvjek taj canopy i stal je van i on i prijemnik. Ak ga staviš van dobiš još jedan canopy i to od Canomoda ;).

Nakon prvog crasha ide van pa kud puklo da puklo :-D..a za canopy vicem "danke šn" unaprijed  :D :D

p.s. kakve je boje?  ;D

Samo kaj je za sport... bu to išlo? Moram ga malo i zaljepit ;)

[attachimg=1]
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #88
Ja isto sve zguram nutra, moj CC i to Lite se nikad nije ni blizu pregrijavao, njegov ima čak i hladnjak i nema šanse da mu bude išta - ipak je to 50A, pa Align stavlja onaj jad od 35, mislim da nema frke. Meni osobno je ljepše kad je sve clean  :)
I Mirac nemoj glumit, ne letiš ti baš tak laganica  :)

He,he..u svakom slucaju imam kad slagati dok se cekaju dijelovi, a dobro ste vidjeli kakvu kutiju imam!! Al vjecito se razje.. nekaj ceg nema nutra  :-[

A letanje..ma ja osobno sam zadovoljan i fakat mi je tesko opisati koji je to mrak osjecaj. Ali kad ga onako skolski zabijem za jajca bi se ugrizao (kad bi mogao)  ::)..
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.