Skip to main content

Topic: Stanice koje imaju blagoslov Hakoma (Read 8093 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Stanice koje imaju blagoslov Hakoma

Molim dobre duše da podjele iskustva prilikom uvoza stanica...

Koje stanice su uspješno uvezene (prošle carinu i Hakom)?
Za koje stanice postoji čuveni CE Declaration of Conformity - Directive 1999/5/EC...?

Bilo bi lijepo da za nas početnike postate na forum CE Declaration of Conformity - Directive 1999/5/EC sa kojima je moguće ishoditi dozvolu od Hakom-a...

Trenutno se ne usudim ništa kupovati, a da nisam 100% siguran da ću dobiti dozvolu za uvoz...

Odg: Stanice koje imaju blagoslov Hakoma

Reply #1
spektrum dx6i dx7
turnigy 9x

za to sigurno nece biti problema  :)



Odg: Stanice koje imaju blagoslov Hakoma

Reply #3
Futaba 7c
MAK Zapad Zagreb
ZK Rode Prelog

Odg: Stanice koje imaju blagoslov Hakoma

Reply #4
Graupner MX22, MX16



Odg: Stanice koje imaju blagoslov Hakoma

Reply #7
cemu? dobro pitanje,  valjda samo da ih imam,  igram dosta igrice preko steama, MW2, BBC2, Black Ops, i sad cekam da izade u utorak MW3 koju sam narucio, pa mi zbog toga nije lose imat dobar komp, a sto se tice jezgri, nisam to ni pokusavao, niti je potrebno, jer se on sam dize koliko je njmu potrebno!


Odg: Stanice koje imaju blagoslov Hakoma

Reply #8
cemu? dobro pitanje,  valjda samo da ih imam,  igram dosta igrice preko steama, MW2, BBC2, Black Ops, i sad cekam da izade u utorak MW3 koju sam narucio, pa mi zbog toga nije lose imat dobar komp, a sto se tice jezgri, nisam to ni pokusavao, niti je potrebno, jer se on sam dize koliko je njmu potrebno!

cisto bezveze pitam mada mislim da niti jedna ta igra ti nece iskoristit 8 jezgri ni  priblizno 12 giga rama
al dobro svi mi imamo svoje guste  ;)

Odg: Stanice koje imaju blagoslov Hakoma

Reply #9
Futaba 8FG
(u pravilu sve Futabe koje postoje na robbe.de)
MAK Zapad

Odg: Stanice koje imaju blagoslov Hakoma

Reply #10
cemu? dobro pitanje,  valjda samo da ih imam,  igram dosta igrice preko steama, MW2, BBC2, Black Ops, i sad cekam da izade u utorak MW3 koju sam narucio, pa mi zbog toga nije lose imat dobar komp, a sto se tice jezgri, nisam to ni pokusavao, niti je potrebno, jer se on sam dize koliko je njmu potrebno!

cisto bezveze pitam mada mislim da niti jedna ta igra ti nece iskoristit 8 jezgri ni  priblizno 12 giga rama
al dobro svi mi imamo svoje guste  ;)
cuj niti jedna igra za sada netrazi vise od dvije jezgre, niti toliko rama, grafe su najbitnije, ja sam uzeo te kompe tako kako su sastavljeni bili, meni je bilo bitno samo da je Alienware komp!

Odg: Stanice koje imaju blagoslov Hakoma

Reply #11
svaka čast,

ajd konačno da netko iskreno veli zašto se kupuju takvi kompovi  :)



Odg: Stanice koje imaju blagoslov Hakoma

Reply #13
DX8, TM1000
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Stanice koje imaju blagoslov Hakoma

Reply #14
cemu? dobro pitanje,  valjda samo da ih imam,  igram dosta igrice preko steama, MW2, BBC2, Black Ops, i sad cekam da izade u utorak MW3 koju sam narucio, pa mi zbog toga nije lose imat dobar komp, a sto se tice jezgri, nisam to ni pokusavao, niti je potrebno, jer se on sam dize koliko je njmu potrebno!

cisto bezveze pitam mada mislim da niti jedna ta igra ti nece iskoristit 8 jezgri ni  priblizno 12 giga rama
al dobro svi mi imamo svoje guste  ;)
cuj niti jedna igra za sada netrazi vise od dvije jezgre, niti toliko rama, grafe su najbitnije, ja sam uzeo te kompe tako kako su sastavljeni bili, meni je bilo bitno samo da je Alienware komp!
malo cu i ja off topic. decki ali sorry, izgleda da nemate pojma,nhf  ;) zaigrajte bf3 pa se ponovo javite hehe malo sam strog ali za kvalitetno igranje danas, kao i oduvijek treba imati vrlo jak stroj. iako danas i jedna grafa moze ljepo gurat igru, dvije tri pa cak i cetiri(iako je to onda preseravanje(3 ili 4)-za sada) su dobro dosle.
naravno ako se igra na ogromnim rezolucijama sa svim eyecandy djidjama koje igra nudi..kada jednom tako zaigras shvatis da ni deset jezgri nije dosta..ili pokusaj video obradu, 3d rendering, baze bla bla..

ok ok pjesnicki sam se zanio no da rezimiramo..

..kao sto postoje auti od 500konja i neki ih imaju jer ih imaju a neki ih zaista jasu, tako postoje i jaki kompovi..neki ih imaju a neki ih iskoristavaju..

pretocimo to u letenje..koliki imaju vrhunske stanice a koriste pet osnivnih funkcija..

mozda je i fora kaj on otvoreno kaze da ga ima jer moze, no imati dobar komp je zaista korisna stvar..kao i u voznji..kao i u letenju..kao i u svemu..nabrijano ne znaci nuzno najbolje, ali u vecini slucajeva u rukama znalca opravdava svoje karakteristike  ;)


p.s. ako imas neupotrebljene jezgre viska samo ih ti meni posalji..imam ja posla za njih  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.