Skip to main content

Topic: frsky itd? (Read 4020 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: frsky itd?

Reply #16
to cu i napraviti  :) @plavi ne balon nego sam vidio jedrilicu super izgleda i pitam ja covjeka kao super izgleda i pitam gdje je prop ,a on mi kaze da u njoj samo dva serva baci iz ruke i hvata termiku zraka(frend polaze za jedrilicu,tj vec je polozio pa mi je objasnio da u zraku ima takvo kovitlanje zraka koje uzrokuje izdizanje ili potisak neki tako nesto pa onda model leti dugo )


Odg: frsky itd?

Reply #18
pih bas sam si danas dao truda malo citati po forumu i svi ovi iskusniji govore da letenje sa 9x na fpv bi uzrokovalo da model padne nakon 400 metara? sta je ona tako losa stanica?ps ovi narancasti moduli da li bi umjesto njih chainlink bio bolji?

 

Odg: frsky itd?

Reply #19
saberi se i kreni od početka,
u početku topica nisi znao što je modul (ok, nitko ne zna u početku, to nije problem)
ali par postova poslije već razmišljaš o 433 sustavima koji dođu oko 1500kn samo modul i prijemnik.
a di ti je još stanica, model i cijeli setup za njega... baterije, punjač? da ne govorim i ostala FPV oprema koja nije jeftina.... TX,RX, antene, stalak, kamera, OSD autopilot, ekran, još hrpa baterija.... a to sve treba i složiti da radi, za to ipak trebaš malo iskustva.
a moraš biti spreman da izgubiš model i uložene pare, jer je šansa za to mnogo veća u FPV vodama.


kreni od nekog jednostavnog modela, s ok stanicom, tipa turnigy9x, imaš ih novih na hobbykingu za oko 50ak$,
MODE2 gledaj, ne mode1 kao što si napisao gore.

složiš si zagija preko Plavoga, i letiš i razbijaš,
da bit će i toga u početku.

onda kako skupljaš pare si napraviš jedrilicu i letiš nju...
pa tek onda nakon xxx letova ako te i dalje bude držalo to s FPVom, kreneš nadograđivati.

ove gluposti po 10ak kn zaboravi,

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.