Skip to main content

Topic: bixler epo 1400 (Read 8844 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bixler epo 1400

pozdrav modelarima,
interesira me koja je procedura kad se kupuje ovaj početnički avion sa hobby king-a
radi se o RTF modelu sa stanicom.interesiraju  me moguči problemi kod uvoza. :'(
hvala unaprijed.

Odg: bixler epo 1400

Reply #1
zamolio sam ekipu s HK-a da mi pošalje informacije u vezi stanice koja dolazi sa RTF Bixler-om, iako mislim da se radi o HK-T6A-M2. Kad mi odgovore, onda ćemo dalje znati. Jedini problem kod uvoza ti je upravo stanica, moraš imati papire za nju da bi dobio dozvolu. Mada, osobno mislim da ti je bolja kombinacija ARF bixler + neka bolja stanica i dobar punjač.

lp,
Marko

Odg: bixler epo 1400

Reply #2
I o toj opciji sam razmišljao u dogovoru sa kolegama pa ujedno razmišljam i o kupnji  stanice.

Odg: bixler epo 1400

Reply #3
I meni se to sviđa, mada mi zERO bolje preporuča AXN Floater-a, naravno ARF, stanicu imam a i dovoljno prijemnika  8)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: bixler epo 1400

Reply #4
fala dečki bixlera sam naručil i kad dođe javim vam kolko je  bila carina i pdv plus poštarina,
imam još jedno pitanje kaj mislite o graupnerovoj stanici  MX-12 2.4 GHz HOTT 6/6/0/A  ;) ne kužim zakaj ima oznaku 12 a kolko ja kužim a ne kužim niš ;D ima 6 kanala,spominju se stanice sa mod 1 i mod dva ,to bi trebo bit gas, na mod 1 je na desnoj strani stanice a mod 2 na ljevoj ak se ne varam ::) a na ovoj nije naveden mod.možda ima kakav prekidač pa iz mod 1 napraviš mod 2. :-\.ak sam kaj glupo pital prihvačam kritike  :-[

Odg: bixler epo 1400

Reply #5
bixler je ok sasvim kao pocetnicki model, kopija easystara sa aileronima, to leti mirno i dosta dugo sa 1300-1600mAh baterijom...sta se tice ovih novih Graupnera jako su sexi, ja imam MX20 Hott..milion opcija na njoj, mod mozes mjenjat u njoj prema potrebi, sve radis preko menija, nema nauke velike

Odg: bixler epo 1400

Reply #6
Obavezno javi kad ti dođe Bixler, nadam se da si naručio ARF verziju.
Jel dođe sve skupa oko 82 $ ?
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: bixler epo 1400

Reply #7
treba uzet grablje na ;) prvi let

Odg: bixler epo 1400

Reply #8
kaj je trava visoka :D

Odg: bixler epo 1400

Reply #9
da uzo sam arf verziju pa sam u paket dodal još dve baterije nekakvu kamericu,20 A esc ,punjač i složil naruđbu do186 dolara :'(
sad čekam i strepim od carine :-\.

Odg: bixler epo 1400

Reply #10
kaj zna  neko kolko se čeka roba iz H.K.



Odg: bixler epo 1400

Reply #13
to je to još malo i tu je.... 8)

Odg: bixler epo 1400

Reply #14
Eh vaši carinici su lijeni izgleda, naši u Slavoniji i najsitnije pošiljke otvaraju (znam to po njihovom žigu koji ostave "OSLOBOĐENO CARINE"), nema šanse da bi to prošlo bez plaćanja u Osijeku.
Al neka, nadam se da će ih još biti slijedećeg mjeseca da i ja jedan naručim  ;)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.