Skip to main content

Topic: bixler epo 1400 (Read 8843 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: bixler epo 1400

Reply #30
odlican avion, svidja mi se !! morat cu malo i avione isprobat kad dodje vrijeme he hehe, nego na carini ti nisu zaokruzili da doneses potvrdu iz hakoma zbog stanice ? samo carina i vozi kazes.

pitam jer i meni stize slican paket iz amerike pa se nadam da cu proc isto ko i ti samo carina i vozi. inace sam iz zg pa cu ic na carinu u glavnu postu.

Odg: bixler epo 1400

Reply #31
odlican avion, svidja mi se !! morat cu malo i avione isprobat kad dodje vrijeme he hehe, nego na carini ti nisu zaokruzili da doneses potvrdu iz hakoma zbog stanice ? samo carina i vozi kazes.

pitam jer i meni stize slican paket iz amerike pa se nadam da cu proc isto ko i ti samo carina i vozi. inace sam iz zg pa cu ic na carinu u glavnu postu.

u ovoj kombinaciji nema stanice tak da ne treba dozvola od hakoma
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: bixler epo 1400

Reply #32
moj je stigao iz HK ostecen samo na tri mjesta ,oba krila na krajevima presavinuta i prignjecen nos , nije nista puno ali su stvarno smecari
Uh, moj je potpuno neoštećen, bio zapakiran u 2 kutije.

odlican avion, svidja mi se !! morat cu malo i avione isprobat kad dodje vrijeme he hehe, nego na carini ti nisu zaokruzili da doneses potvrdu iz hakoma zbog stanice ? samo carina i vozi kazes.

pitam jer i meni stize slican paket iz amerike pa se nadam da cu proc isto ko i ti samo carina i vozi. inace sam iz zg pa cu ic na carinu u glavnu postu.

Ovo je ARF verzija, bez stanice, ne treba mi kad imam stanicu i 10ak prijemnika :D
Evo link:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=16544

a imaš i u kitu bez ikakve elektronike:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=16545


Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: bixler epo 1400

Reply #33
Malo slika.



















Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: bixler epo 1400

Reply #34
Zgodan avionček, koliko je sve skupa kostalo do prvog leta ako nije tajna?
Lp,
Alex

Odg: bixler epo 1400

Reply #35
cca 600 kn
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.