Skip to main content

Topic: tx graupner MX-12 2.4 GHz HOTT  (Read 8339 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: tx graupner MX-12 2.4 GHz HOTT

Reply #15
Kak si došo do odobrenja od HAKOM-a ja ga nemrem nigdje nać, :'(


Odg: tx graupner MX-12 2.4 GHz HOTT

Reply #17
Ja se nadam da bu mi stanica sutra u rukama.U četvrtak sam dobil prijavu sa carine da dostavim dozvolu za uvoz i  to sam napravio putem faxa.Provjerio sam telefonski dal je sve uredu i pozitivno su mi odgovorili te mi rekli da če mi ju poslati u petak ujutro. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D.


Odg: tx graupner MX-12 2.4 GHz HOTT

Reply #19
Kaj zna neko kak promjenit jezik na displeyu graupner mx 12 hoot??

Odg: tx graupner MX-12 2.4 GHz HOTT

Reply #20
Ako nemas opciju u izborniku preflashaj je s engleskim izbornikom, imas na Graupnerovoj stranici i programe i uputstva
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: tx graupner MX-12 2.4 GHz HOTT

Reply #21
imam i ja tu stanicu a pošto baš i nemam iskustva dozlaboga mi je teško naći detaljna uputstva(ne ona osnovna),ne znam jel mi se čini il je i vama tako.....ja sam je kupio povoljno polovnu,ali osobno mislim da je obična Turnigy 9x bolja kupnja(3 kanala više + potenciometri za upravljanje gimbalom od kamere npr)
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: tx graupner MX-12 2.4 GHz HOTT

Reply #22
imas staru ili novu?  ja novu nisam imao u rukama, a stara je jako jednostavna za programiranje.



struja zakon, nitro USTAV

Odg: tx graupner MX-12 2.4 GHz HOTT

Reply #23
staru....e jbga,ja sam početnik pa se nisam prije susretao sa stanicama...uspio sam sve namjestiti za quad ali imam i zagija pa neznam namjestit i za njega i za još neki model...shvaćam da su ovo propćenita pitanja,najbolje bi bilo kad bi mi neko uzivo objasnio....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.


Odg: tx graupner MX-12 2.4 GHz HOTT

Reply #25
staru....e jbga,ja sam početnik pa se nisam prije susretao sa stanicama...uspio sam sve namjestiti za quad ali imam i zagija pa neznam namjestit i za njega i za još neki model...shvaćam da su ovo propćenita pitanja,najbolje bi bilo kad bi mi neko uzivo objasnio....

upute imas tu: http://www.graupner.de/fileadmin/downloadcenter/anleitungen/20070223100619_4722_gb.pdf

kad sam dobio stanicu prvi puta u ruke uzeo sam manual i prosao kroz sve. od onda mi manual vise niti jednom nije zatrebao...
struja zakon, nitro USTAV

Odg: tx graupner MX-12 2.4 GHz HOTT

Reply #26
za zagija trebas stisnuti kada je ugasena stanica down i select istovremeno na lijevoj strani i onda upaliti stanicu. onda dobijes izbornik za modele gdjee biras tip modela, a ti biras elevon...

ako ti jos kaj nije jasno slobodno na pp.
struja zakon, nitro USTAV


Odg: tx graupner MX-12 2.4 GHz HOTT

Reply #28
Uspio sam promijeniti jezik  sa njemačkog na engleski ;D ;D ;D ;D

Istovremeno se pritisne na ljevoj strani stanice gornji i gornji gumb oko slova ESC i na desnoj strani SET pa se dođe do menija gdje se bira jezik kontrast i još neke sitnice. 8)
Sad idemo dalje  :'( pokušat podesit stanicu da probamo zagija.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.