Skip to main content

Topic: PARROT AR.Drone Quadricopter u Linksu (Read 5411 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PARROT AR.Drone Quadricopter u Linksu

Reply #15
Sprava je kod mene xD vele da ima domet oko 50m sa iphone-om. A postoji kit za konverziju na r/c stanicu.
Lp,
Alex


Odg: PARROT AR.Drone Quadricopter u Linksu

Reply #17
Za ovih 1h letenja mogu reci da sam zadovoljan. Da se letiti preko iphona solidno, a jos je bolja uzivancija preko laptopa i joysticka...a onda je i domet malo veci ako se ima bolja antena na laptopu slozena.
Lp,
Alex

Odg: PARROT AR.Drone Quadricopter u Linksu

Reply #18
za te novce čista glupost i to još u dućanu gdje je i inače sve skuplje nego kod ostalih....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: PARROT AR.Drone Quadricopter u Linksu

Reply #19
Mislim da je glupo komentirati cijenu. Ja sam ga dobio kao kompenzaciju stoga me cijena ne brine. Izabrao sam AR.DRONE jer me to privlacilo. Znam da se za te novce moglo dobiti puno vise i bolje, al za mene ce ovo bit cisto ok.

Meni je stvar zanimljiva, zabavna, jedino je flight time s jednom baterijom mali. Danas sam opet letio malo iz fore i mogu reci da sam zadovoljan. Svako ima svoje veselje, moja zelja je home made quad ili hexa, stoga mi je ovo dobra vjezba prije ikakve samogradnje.
Lp,
Alex

Odg: PARROT AR.Drone Quadricopter u Linksu

Reply #20
Ma,kad razmislim,imaš i pravo,to se veli;bolje vrabac u ruci nego golub na grani....  8)
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.