Skip to main content

Topic: Upomoc,jos jedan pocetnik! (Read 2738 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Upomoc,jos jedan pocetnik!

Pozdrav svima
 Moje ime je pero i iz Dubrovnika sam.razmisljam o kupnji svog prvog helikoptera
 ali neznam sto da uzmem.Nesto sam cito na internetu i gledo ponudu i ovo mi je zapelo za oko
pa bi molio vas iskusnije da mi pomognete u odabiru.
GTmodel 9018(njuskalo)800kn
Gtmodel 5889(njuskalo)polovni 500kn
Z101(elektron-s)700kn
Nine eaglrs free spirit sx(njuskalo)800kn
Thunder tiger mini titan e325(ovdje na forumu)polovni 500kn
Dakle ja bi single blade helikopter,50 tak cm duljine,do800kn i da ga mogu kupit u hrvatskoj(losa iskustva sa carinom).
Hvala!

Odg: Upomoc,jos jedan pocetnik!

Reply #1
Bez 0,5ms razmišljanja, Mini Titan! Pogotovo po toj cijeni, mrak stvar. Ovo sve ostalo kaj si naveo su igračke.
Računaj da moraš još kupit i stanicu.
Čitaj malo po forumu, o svemu se već pisalo. Prvo simulator, heli nek stoji, čitaj forum, čitaj strane heli forume, gledaj videe, uči, simaj, i do ljeta letiš ko zmaj :)
MAK Zapad

Odg: Upomoc,jos jedan pocetnik!

Reply #2
Pozdrav svima
 Moje ime je pero i iz Dubrovnika sam.razmisljam o kupnji svog prvog helikoptera
 ali neznam sto da uzmem.Nesto sam cito na internetu i gledo ponudu i ovo mi je zapelo za oko
pa bi molio vas iskusnije da mi pomognete u odabiru.
GTmodel 9018(njuskalo)800kn
Gtmodel 5889(njuskalo)polovni 500kn
Z101(elektron-s)700kn
Nine eaglrs free spirit sx(njuskalo)800kn
Thunder tiger mini titan e325(ovdje na forumu)polovni 500kn
Dakle ja bi single blade helikopter,50 tak cm duljine,do800kn i da ga mogu kupit u hrvatskoj(losa iskustva sa carinom).
Hvala!

mini titan i dodas jos malo para i uzmes si turnigy 9x 650kn je i imas je u rc monster shop (u Đakovu)

Odg: Upomoc,jos jedan pocetnik!

Reply #3
Uz dužno poštovanje kolega zokizo, stanice u Đakovu nema već mjesecima, a kako mi se čini da neće ni bit. Ja čekam već 3 mjeseca, a i ne javljaju se na telefon. Bolje potražit negdje drugdje stanicu.....Izgleda da je ima u Budimpešti u HK....

Odg: Upomoc,jos jedan pocetnik!

Reply #4
Gtmodel 5889 sam kupio jucer s njuskala xD. Napravio par letova u dvorani i mogu reci da sam zadovoljan kao pocetnik.
Lp,
Alex

Odg: Upomoc,jos jedan pocetnik!

Reply #5
pozdrav, ja sam ubo nedavno V911 4ch preko njuskala moj prvi heli i pre zadovoljan sam s njim, inace trex 100 / solo pro v2 klon je, 33g tezi.
uzo sam ga na njuskalu 500kn i nisam pozalio a naso sam ga i na ebayu za 40$
ima djelova u nedogled oko 1$ svaki dio osim motor maska su po 5$ cak i u pluramaksu ima nekih djelova jer trenutno nemaju sve za njega al gledaj pod solo pro V2.
moze vani do 80m po mirnom danu a mozes ga doma vozit po svuda i otporan je na padove jako

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1548027

Odg: Upomoc,jos jedan pocetnik!

Reply #6
Ja ovaj svoj 5589 nikako nemogu utrimati, nikako. I na nekih 12m kao da gubi snagu... Jucer sam malo letio, i nikako ga utrimati. Jedina steta koja je bila, napuknuta skija. Al skuzio sam da se da kombinirati puno dijelova od brandiranih helica na ove no name.
Lp,
Alex

Odg: Upomoc,jos jedan pocetnik!

Reply #7
Pa gle, sigurno imaš negdje za kupit set sa simulatorom.A što se tiče Turnigy 9X nađi si nekog ko ima veze na granici i ne moraš vadit dozvole i ni carinu platit,i ja sam početnik.Pa vidiš nisam se predstavio, no sad ću:Dolazim iz Zagreba :D,zovem se Ivan,pozdrav svima.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.