Skip to main content

Topic: Carina  (Read 9571 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Carina

Reply #17
A jel turnigy 9x ima certifikat?
Spektrum dx7s i razni modelčeki




Odg: Carina

Reply #21
Meni je ovo za pop****.

Svaki put dobijem mail i ne vidim ga da je stanica u dućanu, dođem za čak 10-15 minuta na stranicu nakon dolaska maila i više ih nema, a nema backorder. Koma!


Odg: Carina

Reply #23
Provjeri da li imaš djelova za to uopće.

Odg: Carina

Reply #24
Provjeri da li imaš djelova za to uopće.
Hvala na odgovoru!
Za sada mi je najbitnije da  ne zapne na carini tako da bi za to molio savjet  :-D
kolki pdv ce lupit (25%) i dal ide carina na elektroniku?
Hvala!

Odg: Carina

Reply #25
IDAKLE, PO PRVI PUTA, IZNIMNO SAM FRUSTRIRAN STIGAO SA POŠTE, NO PRIJE SVEGA, ZANIMA ME JEL MOJA FRUSTRACIJA OPRAVDANA ILI NE.

Naime, stigla su mi dva paketa s HK, jedan u vrijednosti $19, drugi $24 (cijene s poštarinom). Sreća ili nesreća je htjela da stignu zajedno i naravno, na trackingu sam vidio da su zapeli na carini. Poziv stigao jutros (čak nije bilo ni navedeno što traže)... faksirao sam im račune, sve čisto, no kad sam došao na poštu - šok - 90kn carine!

Za što? Zar je u redu lupit carinu na 2 odvojena paketa? Pa čemu sam onda naručivao dva, pa zato da budu ispod 160 kn, mogao sam komotno naručit sve u jednom. Dakle, jel se dva paketa na isto ime, s različitom sadržajem MOGU TRETIRAT KAO JEDAN??  :-X

lp,
Marko

Odg: Carina

Reply #26
IDAKLE, PO PRVI PUTA, IZNIMNO SAM FRUSTRIRAN STIGAO SA POŠTE, NO PRIJE SVEGA, ZANIMA ME JEL MOJA FRUSTRACIJA OPRAVDANA ILI NE.

Naime, stigla su mi dva paketa s HK, jedan u vrijednosti $19, drugi $24 (cijene s poštarinom). Sreća ili nesreća je htjela da stignu zajedno i naravno, na trackingu sam vidio da su zapeli na carini. Poziv stigao jutros (čak nije bilo ni navedeno što traže)... faksirao sam im račune, sve čisto, no kad sam došao na poštu - šok - 90kn carine!

Za što? Zar je u redu lupit carinu na 2 odvojena paketa? Pa čemu sam onda naručivao dva, pa zato da budu ispod 160 kn, mogao sam komotno naručit sve u jednom. Dakle, jel se dva paketa na isto ime, s različitom sadržajem MOGU TRETIRAT KAO JEDAN??  :-X

lp,
Marko

ne mogu tretirat 2 paketa kao jedan, u zadnje vrijeme sam i ja poceo tako, umjesto jednog paketa od 150$ slozim 5 malih po 30$  :D

bez obzira sta je isti primatelj svaki paket ima svoj broj i tako se gleda a ne sve na hrpu pa na sve PDV

Odg: Carina

Reply #27
aj bas cu ih pitat ja u ponedjeljak zasto su tako napravili ;)

Carina

Reply #28
Nista drugo za ocekivati od lopova koji tamo rade! Pa moraju nam sve uzet. SVE!
Lp,
Alex

Odg: Carina

Reply #29
MOGU TRETIRAT KAO JEDAN??  :-X

lp,
Marko
Da, mislim da je to naziva 'slijedni ili sukcesivni paketi' ukupne vrijednosti..... hebiga, žao mi je što je netko primijetio istu adresu na dva paketića. Shit happens!
Damir

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.