Skip to main content

Topic: Carina  (Read 9572 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Carina

Reply #31
IDAKLE, PO PRVI PUTA, IZNIMNO SAM FRUSTRIRAN STIGAO SA POŠTE, NO PRIJE SVEGA, ZANIMA ME JEL MOJA FRUSTRACIJA OPRAVDANA ILI NE.

Naime, stigla su mi dva paketa s HK, jedan u vrijednosti $19, drugi $24 (cijene s poštarinom). Sreća ili nesreća je htjela da stignu zajedno i naravno, na trackingu sam vidio da su zapeli na carini. Poziv stigao jutros (čak nije bilo ni navedeno što traže)... faksirao sam im račune, sve čisto, no kad sam došao na poštu - šok - 90kn carine!

Za što? Zar je u redu lupit carinu na 2 odvojena paketa? Pa čemu sam onda naručivao dva, pa zato da budu ispod 160 kn, mogao sam komotno naručit sve u jednom. Dakle, jel se dva paketa na isto ime, s različitom sadržajem MOGU TRETIRAT KAO JEDAN??  :-X

lp,
Marko
...i meni su igrom slučaja isti dan došla dva paketa...jedan s HK, a drugi s helipala....platil sam carinu 76kn... s tim da je jedan bil cca <20, a drugi cca 30 dolara...   8)
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: Carina

Reply #32
Ja sam iz prve dobio 9X na kučnu adresu bez carine i pdv,ali naravno da sam je naručio tek kada je dosao novi zakon o RITT opremi.Pitao sam veselo društvo koje je izdavalo dozvole i oni su samo odgovorili da vise nema dozvola nego carina sama određuje dali ce ili ne pustiti da RITT oprema uđe u državu

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.