Skip to main content

Topic: performer 3.5d heli (jeftinjara) ne leti..lol (Read 3130 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

performer 3.5d heli (jeftinjara) ne leti..lol

Znaci dobio sam ovaj heli prije nekih godinu i nesto od svojih...naravno copili su ga jer je jeftin bio. Stvar je u tome da to cudo ne leti
sjetio sam se sad da imam taj heli jer kak sam ga isprobao par puta i nije letio onda sam ga fino stavio u ormar i zaboravio na njega

digne se na nekih 30-ak cm pa padne pa malo drzi tu visinu pa padne pa opet krene "gore" itd. Jel se itko susreo sa tim jeftinim helicima pa dal ima neki savjet da se nešto poštela ili nekaj

to je ovakvo nekakvo čudo S032 3 Channel RTF Co-axial Electric Helicopter w/ Gyroscope

Odg: performer 3.5d heli (jeftinjara) ne leti..lol

Reply #1
bat punis 20-25 min ali to nemozes upravlajt ima kao botune trim ali nis od toga rep bjezi svuda
i najvaznije od svega za 3 dana ce ti dosadit  :)

Odg: performer 3.5d heli (jeftinjara) ne leti..lol

Reply #2
Baterija je gotova, imam i ja tu igračku, ponekad ga provozim po dvorištu jer ga mačak obožava naganjati.

Odg: performer 3.5d heli (jeftinjara) ne leti..lol

Reply #3
bat punis 20-25 min ali to nemozes upravlajt ima kao botune trim ali nis od toga rep bjezi svuda
i najvaznije od svega za 3 dana ce ti dosadit  :)

punio sam i par sati i sve
al nikad se ne digne vise od nekih pol metra
znam da ce mi dosadit
al da se bar s necim zajebavam dok ne skupim neku lovuza stanicu i ostalo

Odg: performer 3.5d heli (jeftinjara) ne leti..lol

Reply #4
kaj inace znaci 3,5 ch na tim helicima? vidio sam po konzumima i slicnim centrima da to pise na kutijama pa me zanima kakvih je to pola kanala?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: performer 3.5d heli (jeftinjara) ne leti..lol

Reply #5
Imam malu lamu na istu foru.
Sve u svemu leti 6,7,8 minuta.
Dok je baterija puna da se natrimat ali ga još uvije treba korigirat,a dok je batka pri kraju počne se rotirat i gubiti na visini.
Znači baterija ti je  prdnula.
Pošto je vjerojatno tak poskidaj sve nepotrebno sa njega, kabinu ili kaj več možeš.
Tak da bu lakši i onda buš mogel malo "LETIT" ;)
Robert

Odg: performer 3.5d heli (jeftinjara) ne leti..lol

Reply #6
ja imam to i letio je bez problema bolje od pol onih markiranih iz pluramaksa, ona plastika od jogurta, kazes napred on ide dole, napred i ljevo, to nema nikakve veze s vezom, al bitno da je cjena da te zaboli glava. sve u svemu najvise se isplati esky lama. dynam i to-nis od toga. t-rex nemojte ni pomisljati iz pluramaksa jer to nije ni t od t-rexa nego kopija s ebay-a.
sve u svemu taj performer imam iz konzuma, donio mi ga tata i reko da mogu s njim sta ocu da ga je dobio za jeftino radi neke akcije, leti on leti jedno 10 letova bez problema, glatko savrseno! i od jednom sad ga nemogu kontrolirat malo lijevo ide pa cimne na napred itd. itd. nevjerovatno, mislim da cu neko cudo od njega napraviti, uglavnom trebaju mi ti motorici od helica jer su ful brzi :D
dobar heli do 200 kn :D
oprostite za off topic

Odg: performer 3.5d heli (jeftinjara) ne leti..lol

Reply #7
Ma to je igračka obična, jedino kaj za sad radi OK. @Mile1: nabavi novu bateriju i radit će opet.
@LeoLenky: imam i Vortexa i obe Lame (V4 i BIG LAMA) i svi lete bez problema, treba ih samo dobro podesiti, skužiti par caka i lete bez greške.

 

Odg: performer 3.5d heli (jeftinjara) ne leti..lol

Reply #8
ja imam syma 107, i sasvim je ok... Da, vjerojatno ti je riknula baterija, pa nema snage.

Uglavnom, pokušao sam u paralelu ugraditi još jednu LiPO ćeliju, da dobijem na vremenu leta. Medjutim, helić je toliko dobro napravljen u miligram da se s dodatnim teretom od još jedne baterije jedva odlijepi od poda.

Sve u svemu, možda to je šrot, jeftinjara itd. ali svaka čast inžinjeru koji je to dizajnirao.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.