Skip to main content

Topic: Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu (Read 21089 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Bio sam danas u baumaxu i pevecu, nisam nigdje nasao izoflor...
a stiropor u pevecu se moze uzet samo cijeli paket od 25 m2

jedini zeleni stiropor koji sam vidio u baumaksu je bio nekakav cudan, po 2 komada od 1 cm sljepljeni i nekakav ful tanki od 2,2 milimetra debljine...nigdje nisam nasao od 6 ili 5 milimetara s kojima ljudi ovdje rade (btw kad sam pitao lika tam za izoflor nije znao kaj je to :(  )

i zanimaju me cijene toga...hvala

edit: nije bio baumaks nego bauhaus

Odg: Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Reply #1
Biljezim se i ja za bilo kakav savjet vezano za kupovinu.
Lp,
Alex

Odg: Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Reply #2
probaj pitati za arbiton ili jednostavno pitaš za tvrdu podlogu za laminat

Odg: Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Reply #3
STIROPOR

1. "bijeli" stiropor - razne težine 20,25, 30 kg/m2

 - Kemenović - Lučko
prodaju po pločama i imaju sve varijante težine

http://www.kemenovic.com/



2. "zeleni" stiropor, aka imitacija deprona, aka podloga za laminat

6 mm, proizvođač je arbiton, ima glatki i "rebrasti"

 - Laser  - Lučko

zadnje sam ga kupio u zagorju, u firmi Kreativa,

Kreativa - Zabok (mjesto se točno zove Mokrice, to je kod izlaza sa autoputa za Zabok)
prodaju na ploče i pakete

http://www.kreativa.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=8

Odg: Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Reply #4
Nasao arbitron 12 ploča, mislim da je cca 6m2 oko 90kn u Baumaxu.
Lp,
Alex

Odg: Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Reply #5
ovako danas sam uzeo u baumaxu na jankomiru zeleni arbiton 6 mm 6 kvadrata na snjiženju je nekom...dodje 69,54 kn ja mislim da sam tocno  lipe zapamtio :D
ima jos svega 4-5 paketa...inace je 86 kn ja mislim
a imaju i pet milimetarski 6,7 kvadrata 83 kn dodje

usput sam u bauhausu uzeo neko ljepilo ovo tu http://www.priceminister.com/offer/buy/114979099/colle-moulure-rosace-poutre-en-polystyrene-ou-polyrurethanne-liege-mural-sans-solvant-350g-decosa-decoration.html to je jedino kaj sam nasao a da nije uhu por jer je skup...ovaj je 35 kn 350 grama tuba dosta velika
a sto se tice njegovih sposobnosti jos neznam...kolko sam skuzio treba mu dugo da se osusi a i iskreno mislim da sam fulao...neznam stavio sam dva komada stiropora da vidim kak ce ih zalijepit pa javim
a ovo SOULDAL sto su hvalili nisam nasao niti u pevecu niti u bauhausu ni u baumaxu

Odg: Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Reply #6
Ma samo pitaj za poliuretansko ljepilo za drvo, imaš raznih proizvođača, mislim da u tim centrima imaš od BISONA, na nekima piše
i PUmax, čitaj u specifikacijama dali je za drvo. Ja uzmem od frenda što je stolar to poliuretansko, tuba od nekih 600ml
je oko 40kn, tako da ako imaš kakvog stolara pitaj.

LP

Odg: Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Reply #7
baš tako, idi na PU max, imaš od bisona, uhu, kako god, na kutiji ti piše da je za drvo, ali odlično lijepi stiropor

bočica je ca 45 kn, ali traje, i traje, i traje




Odg: Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Reply #8
vidio sam to za drvo...al pisalo je za drvo pa eto sjebah se..mislio sam da nece ljepit stiropor ili da ce ga topit...
dobro da znam za sljedeci put

ovo sto sam kupio ne preporucam ..ta DECOSA.. zalijepi ona stiropor al dugo treba i brijem da je samo dobra na vece povrsine kad se ljepi.

P.S.odlucio sam se za J3 Cuba radit za prvi put...kao prvo samo izrezivanje i ljepljenje papira je trrajalo..ogtromna je to ptica...nisam uopce imao filing da je to tak veliko. Zanima me kako vi to radite...dali izrezete onda i kartoncice(tvrđi papir) pa to koristite kao sablonu, ili zaljepite papir na stiropor pa je to kao sablona, ili jednostavno iscrtate linije na arbitonu pa po tom rezete...
bas me zanima da nemoram otkrivat toplu vodu

Hvala

Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Reply #9
Mile koji nacrt ces koristiti za Pipera?
Lp,
Alex


Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Reply #11
Pitam jel me zanima iz razloga sto i sam krecem u gradnju. Printas doma nacrt ili?
Lp,
Alex


Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Reply #13
A cuj, nije problem rezanje sad kad znam kak isprintat xD daj ak ce ti se dat podijeli par slika rezanja i svega kak radis. Koji ces setup stavljati?
Lp,
Alex

Odg: Gdje uzet stiropor i koji u zagrebu

Reply #14
neznam za setup, al kad cu pocet rezat budem slikao..za setup neznam jer nemam love jos za to lol...uspio sam se pocet zanimat za ovaj hobi bas u trenu kad imam najmanje love to jest nemam ahahhaha
al cim uleti poslic neki budem poceo nabavljat stvaari

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.