Skip to main content

Topic: Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx (Read 5150 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx

Dragi prijatelji molim vas za pomoć... treaba da naručim gore navedene stvari po prvi put... prijatelj u Americi treba da mi uzme t rex 450 pro v2 3 gx..super combo... Sta mi je sve još potrebno da ga osposobim za rad... koji transmiter sa resiverom je dobar.. kao i baterija... sve do nekih 200 - 250 $ ... hvala vam na odgovorima...


Odg: Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx

Reply #2
Neeeeeee, staru i sporu 7C

Uzmi ovako
Futaba 8FG Super
ili Hitec Aurora 9
ili Spektrum Dx8

Ako sparas
Spektrum Dx7
ili Dx6i
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx

Reply #3
da i sve stane u 250$ hahahaha
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx

Reply #4
Neeeeeee, staru i sporu 7C

Uzmi ovako
Futaba 8FG Super
ili Hitec Aurora 9
ili Spektrum Dx8

Ako sparas
Spektrum Dx7
ili Dx6i

Al čovjek hoće nekaj za 200 dolara
Igor, OK je taj DX6, ali 7C je puno bolja stanica. Pa na DX6 nemreš timer stavit na ništa osim na onaj retardirani gumbić, nemaš idle up 2 itd.
A i 7C je puno puno fleksibilnija kaj se programiranja tiče.
Da OK, nije nešto lijepa, ali sasvim dobro leži u ruci, stickovi su zadovoljavajući (po meni bolji neg na DX6i) itd.
DX7s već da, ali to je 300+ dolara
MAK Zapad

Odg: Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx

Reply #5


Uzmi ovako
Futaba 8FG Super
ili Hitec Aurora 9
ili Spektrum Dx8



može i ove dobit za 200-250 usd samo ako kupuje dijelove po kini i sam sastavlja :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

 

Odg: Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx

Reply #7
znači ova futaba dodje sa resiverom... to mi treba... a ovo što kaže spora... jel to šta puno loše... evo posalo sam prijatelju link... na kojem dobije se baterija i noževi gratis.. ako da za transmiter mogu tih 250 $ kompletno uložiti...

https://www.aligntrexstore.com/T-REX-450-PRO-3GX-Super-Combo-W-FREE-BATTERY-BLADESKX015084-_p_1462.html

Ne znam kaj mu znači da je spora, ali je brža od Aurore i DX8  :D

Quote
3) Aver. latency of the T7 with R617 for servo 1 AND servo 6 is about 10ms (2-18ms, error may be +2ms) due to binary data streaming without PPM-sampling!
That is about 2/5 of the T6 or DX7 (both about 24ms), 1/7 of the DX6 (appr. 72ms

Tak da nije to ništa spora stanica, među najbržima je.
MAK Zapad

Odg: Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx

Reply #8
Znam da nisam u domeni helića, ali Futaba 7 s 617 , ne kužim u ćemu je spora?
Na do 500metara je savršeno. Dalje nisam nikada valjda ni išao s avionom.

A brže od toga ne kužim što bi bilo?
Možda s "third party" reciverima.

Odg: Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx

Reply #9
Znam da nisam u domeni helića, ali Futaba 7 s 617 , ne kužim u ćemu je spora?
Na do 500metara je savršeno. Dalje nisam nikada valjda ni išao s avionom.

A brže od toga ne kužim što bi bilo?
Možda s "third party" reciverima.

Pa brža je od flagship stanica drugih proizvođača, nije to ništa spora stanica (čak dapače, jako je brza) - ako pričamo o latenciji. A i dosta brzo se programira, neke stvari brže na njoj isprogramiram nego na svojoj 8FG. Ako je budžet ograničen, po meni je to best buy.
MAK Zapad

Odg: Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx

Reply #10
naručujem ovu futabu... e drugovi moji... pitanje... ima li ko od vas t rex a kome bi se mogao obratiti za pomoć prilikom spajanja... i već sam bio postavio pitanje... tabat će mi definitivno neko ko je stručan da me uputi u sve faze podešavanja i štimanja ...


Odg: Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx

Reply #12
pozdrav drugovi... treba mi hitan odg. iz align store mi predlažu novi model koji je juče izašao... rtf kompletno sklopljen... pogledajte i dajte mi svoje mišljenje izmedju ovog 450 set i 450 pro 3 gx modela... šta bi ste vi uzeli. da li je bolje da sam sastavim ovaj model 3 gx i nabavim futabu ili ovaj set
http://www.aligntrexstore.com/T-REX-450-PLUS-RTF-KX015083-READY-TO-FLY_p_1954.html

Odg: Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx

Reply #13
Ja osobno bih ovo preporučio kaj se Tx-a i Rx-a tiče

http://www.ebay.com/itm/Futaba-7C-2-4GHz-Fasst-Air-Radio-R617FS-Receiver-/270829679335?pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item3f0eb4f2e7

Bateriju uzmi neku 3S 2200 mAh (ako je 1700kV motor uzmi 1300 6S ili dvije 1300 mah 2S), recimo izvrsne su Rhino 2150mAh 3S 40C na hobbykingu

Poz interesira me - pošto si dao link na stanicu koja se nalazi na e-bay u (kako doći do dozvole za uvoz kada je kupiš) ?????
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Prijedlog transmitera,resivera, baterije za t rex 450 pro v2 3 gx

Reply #14

pozdrav drugovi... treba mi hitan odg. iz align store mi predlažu novi model koji je juče izašao... rtf kompletno sklopljen... pogledajte i dajte mi svoje mišljenje izmedju ovog 450 set i 450 pro 3 gx modela... šta bi ste vi uzeli. da li je bolje da sam sastavim ovaj model 3 gx i nabavim futabu ili ovaj set
http://www.aligntrexstore.com/T-REX-450-PLUS-RTF-KX015083-READY-TO-FLY_p_1954.html

izgleda kao futaba.. hm..

pitanje je da li je mozes bindat na standardne prijemnike ako nekad pozelis promjenit model pa da koristis istu stanicu.. a ne da za svaki model moras posebno stanicu kupovat

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.