Skip to main content

Topic: Phoenix=Najgori Sim IKADA!!!! (Read 4293 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Phoenix=Najgori Sim IKADA!!!!

Ljut sam ko ris!Sve je bilo ok do danas...Kad pomaknem korak 3 mm ispod 0 na simulatoru ide na punu negativu...rekalibriro sam stanicu 10000000000 puta i napravio set up u stanici 10000000 puta.MRZIM OVO!Samo se dešava u idle up-u...Riješio sam ovaj problem oko 2 puta prije no sad ništa ne pali....Phoenix 4.0.j je najgori update do sad!Imam stick lag,Svaki put kad padnem mi FPS padne gadno tako da moram re-startat phoenix svakih 5-6 padova.Sve je bilo u redu kad sam prošli put letio jučer.Retardirano.Možda Phoenix ima najbolju fiziku no iscjedit će Vam živce...Ima NAJGORI Kalibracijski vodić kalibracija je zeznuta skroz.Jako mi je žao što sam otišao sa RF-a i uzeo Phoenix...
Imam dx6i set-up u daljinskom je napravljen po ovom http://ironcreek.net/dx6i/ znam da je za RFG4 no radilo je za Phoenix prošla 2 mjeseca.  :( >:( :( >:( :( >:( :( >:( :( >:( :( >:( :( >:( :( >:( :( >:( :( >:( :( >:( :( >:( >:(

-Jura   
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Phoenix=Najgori Sim IKADA!!!!

Reply #1
Evo,dečki sa helifreaka su mi dali jedan video koji je napravio većinu...Još sam se nešto igrao sa pitch i throttle kurvama u idle up-u i uspio... neznam što sam napravio no popravio sam.Još samo trebam stick lag riješit i ovaj FPS drop...
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Phoenix=Najgori Sim IKADA!!!!

Reply #2
Evo,dečki sa helifreaka su mi dali jedan video koji je napravio većinu...Još sam se nešto igrao sa pitch i throttle kurvama u idle up-u i uspio... neznam što sam napravio no popravio sam.Još samo trebam stick lag riješit i ovaj FPS drop...

 Spektrum,
svaku drugu samo nju niposto !

Pozz, Iv

Odg: Phoenix=Najgori Sim IKADA!!!!

Reply #3
Opet ide u pun negativ nakon 5mm... Idem ja natrag real flight-u
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Phoenix=Najgori Sim IKADA!!!!

Reply #4
Opet ide u pun negativ nakon 5mm... Idem ja natrag real flight-u

Jurek, ja ti isto jurim ipak na real flightu tak da ne griješiš.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Phoenix=Najgori Sim IKADA!!!!

Reply #5
Stavljam RealFlight G5 skidat sad :P idem skidat nove modele i mjesta za letenje :P
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Phoenix=Najgori Sim IKADA!!!!

Reply #6
jel ima za skinut krekiran
il je to ona spika moras imat org dongle da bi crack za v5 radio?

Odg: Phoenix=Najgori Sim IKADA!!!!

Reply #7
Ja sam se ipak Phoenix-u vratio,popravio sam problem lag-a re-instalacijom a ovaj problem sa stickom sam riješio tako da sam rano Phoenix kao admin,nedavno je i to prestalo raditi pa sam rano kao admin,otišao u kalibraciju i na dijelu na kojem trebam miješat stick-ove malo mješo u IU male u normalu i završio kalibraciju,to je riješilo tu stvar sa negativom.Kupio sam si "Zakon simulator kabl" pa bi mi G5 trebao raditi ali mi nije prepoznavalo stanici
mislim da bi trebao postojati krekiran za skinut no da bi se trebalo svaki put kad se padne re-startat jer da bi restartao model trebaš kliknuti crveni gumb na stanici koju dobiješ uz RF.
                                                                                                                                                                   
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Phoenix=Najgori Sim IKADA!!!!

Reply #8
Evo,dečki sa helifreaka su mi dali jedan video koji je napravio većinu...Još sam se nešto igrao sa pitch i throttle kurvama u idle up-u i uspio... neznam što sam napravio no popravio sam.Još samo trebam stick lag riješit i ovaj FPS drop...

 Spektrum,
svaku drugu samo nju niposto !

Pozz, Iv

gospon ivan
dali ste imali spektrum stanicu i imali losa iskustva pa pljujete po spektrumu
ili ste procitali po internetu da je to losa stanica

ja imam dx7 SE
i osobno znam ljude koji imaju i dx6i i dx7 i dx8
i nitko nista nije lose rekao za spektrum stanice
takodjer sam i ja sa svojom prezadovoljan
cak stovise modeli od par tisuca eura se voze sa spektrumovim stanicama
i sve radi u najboljem redu
osim ako moje kolege ne lazu da su zadovoljni a nisu  :)


 

Odg: Phoenix=Najgori Sim IKADA!!!!

Reply #9
zokizo, :) naj se brinuti za Ivu iz Ijove :).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3