Skip to main content

Topic: Tražim Meštra - Pilota (Read 2186 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tražim Meštra - Pilota

Bok
Tražim meštra - pilota koji bi poštelao i sprobao moj Aeolus 50 3D.
Sastavio sam ga prije 3 mjeseca . Sada bi ga trebalo poštelati i probati dići jer ja ga ni na simulatoru nisam uspio. Ako ima zainteresiranih neka se jave. Ja sam iz Rijeke pa bi bilo dobro da je netko sa ovog područja , a ni Zagreb mi nije daleko. Trenutno radim vani , a u Hr bi bio oko 10-og

Odg: Tražim Meštra - Pilota

Reply #1
JA ŽELIM PROBAT AHF-A! :D
Ali sam iz ZG-a
Koji motor, flybar ili flybarless? Rado bih ti pomogao na obostrano zadovoljstvo :)
MAK Zapad

Odg: Tražim Meštra - Pilota

Reply #2
E sad ti meni o motoru fly... Ja se u to kužim kao Marica u krivi k...  Uzeo sam Thunder Tiger – Redline RL-56H Heli Engine.
http://erichobby.com/product_info.php/manufacturers_id/11/products_id/94

Nma veze što si iz ZG. Nije mi daleko.  Cijeli heli treba detaljno provjeriti dali je sastavljeno kako treba i treba ga dići. Motor je novi i nije razrađen, a u uputstvima piše da ga ne treba razrađivati. Naravno ja neznam treba li ili ne .Ti ako si iskusan u tome ćeš zat

Odg: Tražim Meštra - Pilota

Reply #3
Nema problema majstore, uzeo si super heli!
Najbolje bi bilo da rezerviraš jedan cijeli dan (sub ili ned), pa da se lijepo zezamo na livadi tu kod nas, sigurno će nas se skupit nekolicina, prvo ćemo sve detaljno kod mene doma prekontrolirat i posetupirat kaj treba i onda u zrak!
Ne treba ga razrađivati na stolu, ali ipak trebaš prvih par rezervoara odletjeti bez governora s prilično bogatom smjesom da sve sjedne kako spada i onda samo po plinu
Super bi bilo ako imaš Futabinu stanicu, onda se lijepo možemo spojit trainer kablom i usput napravimo malu školicu hovera/letenja, tako da bi čak i trebao otići s cijelim helijem doma :D Jer ako ti baš ne ide ni na simu, sigurno je da ćeš ga razbit na maidenu! Ovu subotu sam na svadbi tako da u subotu ne mogu, ali nedjelja bi bila OK ili još bolje subota ili nedjelja sljedeći vikend!
Evo ti moj broj pa se čujemo sl. tjedan i dogovorimo sve

0977 677 577
MAK Zapad

Odg: Tražim Meštra - Pilota

Reply #4
Stanica je Turnigy 9x. Dogovoreno . Kad se vratim u HR cimnem te pa se dogovorimo.

Odg: Tražim Meštra - Pilota

Reply #5
Stigao sam .

 

Odg: Tražim Meštra - Pilota

Reply #6
Javi se, možemo za vikend isprobat pilu :)
MAK Zapad

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.