Skip to main content

Topic: 1.3 ghz tx/rx sistem preporuka (Read 7671 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 1.3 ghz tx/rx sistem preporuka

Reply #15
Video TX http://www.dronesvision.com/racewood-1-3ghz-500mw-wireless-av-transmitter-blue-label/
Video RX http://www.dronesvision.com/racewood-1-3ghz-wireless-av-receiver-vrx-for-fpv-wireless-cctv-cameras-blue-label/

zahvaljujem svima na pomoći .odlučio sam se za davorovu varijantu jer iz njegovog iskustva to radi jako dobro .

Malo sam razočaran ,danas sam probao link na suho,ravna cesta kameru stavio na stalak i prijemnik u auto.domet 400 m nakon toga neupotrebljivo.Neznam dali je to normalno nadao sam se barem dvostrukom.Ljudi na forumima pišu da to ide preko kilometra.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: 1.3 ghz tx/rx sistem preporuka

Reply #16
čudno,
pogotovo s obzirom da ja imam isti takav link i neki dan si i ti bio na livadi kada sam odletio 1.1km daleko, slika je bila čista.
stock antene.

jel daješ 12V odašiljaču i prijemniku?
ako spojiš na 2S umjesto 3S, onda ti pada domet....

Odg: 1.3 ghz tx/rx sistem preporuka

Reply #17
3 s batka i na prijemniku i na predajniku sve je OK do 400 m a onda neupitrebljivo od količine snijega.
Stock antene .na quadu još i gora situacija snijeg je već na 100 m.
Kanal 4.morat cu doci jod jedanput kada budeš na terenu da pokušam služiti gdje je problem.
Inače nakon sto smo se rastali zadnji put doma sam sve spojio sa sony fpv kamericom i sve je radilo.sada mi je glavni problem domet.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: 1.3 ghz tx/rx sistem preporuka

Reply #18
jesi osposobio gopro  kameru?

Odg: 1.3 ghz tx/rx sistem preporuka

Reply #19
Ne , čekam da mi stigne kabel.nadam se da bude idući tjedan.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: 1.3 ghz tx/rx sistem preporuka

Reply #20
ovo je za popizditi , jučer skužim da u skladištu imam tridesetak orginalnih Nokia Video kabel CA-75U koji naravno rade na GOPRO kamericama .

ako kome treba 40 kn .

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''