Skip to main content

Topic: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme (Read 3210 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Jos uvijek se premisljam ali mozda bi se moglo i to dogoditi jer sam se "uvalio" u brod kojeg bih zelio opremiti po svom gustu ( a to kao sto svi znamo kosta nenormalno).
Ako se to i dogodi stavit cu nekakve "normalne" cijene a opet vidim da cu izgubiti puuuno novaca, vjerovatno najvise na stanici (MPX Royal Evo Pro 9 nedavno kupljenim original 2.4 modulom, 5-6 receivera, telemetrijskim displayom, itd). Od modela su tu potpuno opremljeni Funjet, Blizzard, jotica Mibo Vision Sport sa dva opremljena trupa (jedan sa motorom, drugi bez). Opreme ima hrpa, od propelera, reglera, elektro motora,...
Tesko mi se odluciti na to, ako me opet uhvati zelja za letenjem proplakat cu  :'(
Ljudi pomagajte, jeste bili u slicnoj situaciji?
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Reply #1
Pa ono. Ja kupim, malo se izguštam pa prodam :D Glavno da je muving!
Samo, NEMOJ stanicu prodavat ako ti je dobra. To je nekak najosobnija stvar, meni je žao kaj sam prodao 8FG (ali bila je frka pa sam morao)
MAK Zapad

Odg: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Reply #2
bilo je i kod mene ta situacija.... jednostavno mi se vise nije dalo leteti i sve bi prodao.

Ali dobro kaj mi niko nije htio kupiti stvari pa mi se volja vratila i evo, dan danas jedva cekam petak da se vratim u hrvatsku i da mozem sa avionom u zrak  :)

lp, Aleksandar
MiniPet 4 channel quad :: Hype WoW! :D

Odg: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Reply #3
ako pratis moje oglase vidis da sam se bavio svacime...i ulagao u to masne novce..sad me cak ni ne ceka poruka u pretincu iako je sve top oprema...no tak to ide, to nam je u prirodi..ljudima..

neka ti nebude zao ako se ispunjavas novime..jedino je dobro ne porezati korjenje jer kad tad opet nekaj probas i vratis se staroj ljubavi..

kako god, sretno s novim hobijem..no zrak ce nas uvijek cekati..ako nikako onda kad odemo dimom u njega jednog dana  8)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Reply #4
Barem stanicu i joticu ostavi,uvatit ce te kad tad volja za letenjem.
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Reply #5
Ja sam probao isto hrpu hobija, sportova... I sve me pusti, prije ili kasnije. Modelarstvo je jedina stvar koja me drži već nekih 15ak godina, iako sam i tu imao dulju pauzu. Nadam se da će me držati još dugo, tj. dok god uživam, bavit ću se ovime. Prodaj sve osim stanice i modela koji te najviše veseli, kak veli Patrik :)
MAK Zapad

Odg: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Reply #6
Imas pravo, stanica neka stoji, kad se sjetim koliko sam truda u nju ulozio pa de je netko drugi pipka...  :D
Ovih dana cu napraviti inventuru pa ide sve u male oglase
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Reply #7
prijatelju evo ti moj savjet..ja sam odustajao 5 puta vec..osim avio modelarstva bio sam lud za automodelarstvom,pa sam ronio,pa sredivao auto pa ovo pa ono i uvijek bi sve prodavao radi modelarstva
stanicu nikako ne prodaji jer vidit ces kako ce ti zelja opet doc a model onda lako kupis kakav takav i depronac je dobar ali ako nemas dobre stanice mozes se slikat
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Reply #8
Ma evo i moja podrska , reci ZA prodaju...
I kod mene je sve na prodaju osim evo7,
 samo vec pola godine nikako da stavim u oglase...

Odg: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Reply #9
Poštovani Ddark,rođen sam sa brodovima i mirovinu sam ostvario radeći za poznatog brodara...NE prodavati ništa,to što dobiješ neće Ti pomoći u opremanju ,kao što sada misliš...jer je brod rupa bez dna ,a svaki dan brod zahtjeva pozornost u brigu kao malo dijete.Ovo ti djeluje otrcano i već viđeno...ali je ružna istina.Ako misliš da je stvar sa malim gliserima i sličnim orahovim ljuskama ,drugačija,varaš se.Sve brodice,brodovi i ostali plovni objekti su ''noćna mora'' za jednog dobrog modelara kao što si ti.Sigurno si čuo, ali ću ponoviti...u Dalmaciji postoji izreka (za mene narodna mudrost) :''Čovjek se dva puta veseli kada je u pitanju brodica..prvi put kada ga kupi....i drugi i zadnji put kada ga PRODA.
Ne zamjeri na otvorenosti..iskreno sam iznio moje mišljenje.
Veliki pozdrav i NE PRODAVATI. >:(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Reply #10
Sve znam Remote, hvala na savjetima ali ipak mi je to i struka ( dipl.ing. brodogradnje) pa sam znao sto me ocekuje kad sam ulazio u tu pricu. Namjerno sam se ogranicio na duljinu max. 6m (Dalmatinka) jer tu najveci dio radova mogu odraditi sam, sve preko toga troskovi rastu eksponencijalno. Barka je OK ali ja sam po prirodi picajzla pa neke stvari ipak moram malo bolje srediti. U ovome ipak uziva cijela obitelj a barku obidjem svaki dani nije mi problem ( lakse nego voditi psa u setnju tri puta dnevno). Znam ja jos jednu izreku: "Nije covjek imao problema pa kupio brod..."
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Reply #11
Ma ne solim Ti pamet,nego sam se prepao kada sam čuo što spremaš.Znam da ne mogu utjecati na Tvoju odluku,ali bar nemoj prodavati svu opremu,jer modelarstvo je virus(kod Tebe sada začahuren) ali sigurno se vraćaš to znam i veselim se tome(nadam se uskoro)
Veliki pozdrav i dobru zabavu
Tvoj kolega
p.s.To što si pic****a je otežavajuća okolnost.Svi mi koji smo studirali tehniku..smo malo pic***e. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Moguća rasprodaja sve modelarske opreme

Reply #12
Ma sve OK, uopce nisam shvatio tvoj savjet kao "soljenje pameti" nego pokusaj  pomoci  :)
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije