Skip to main content

Topic: Velik, jako velik..... Maxi Joker (Read 14620 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Velik, jako velik..... Maxi Joker

Reply #32
Zadavoljavajući  snimak, možeš još provući kroz softversku korekciju trešnje. Dali kamera ima optičku stabilizaciju slike ...!!!


Odg: Velik, jako velik..... Maxi Joker

Reply #33
Ma to je smeče od kamere...dcr-hc35 !!!  nema smisla to peglati !
Slijedeči tjedan radimo probe sa SONY XD PMW-EX1.

Odg: Velik, jako velik..... Maxi Joker

Reply #34
Dali vidiš sliku i na koji način vršiš slikanje i snimanje ...daljinski ili..  te  ako nije tajna koliko taj dio  priče košta...

Odg: Velik, jako velik..... Maxi Joker

Reply #35
Danas uspješne probe sa EX1

Odg: Velik, jako velik..... Maxi Joker

Reply #36
Sam dobro ja to poslikao ha :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Velik, jako velik..... Maxi Joker

Reply #37
Ne sviđa mi se nosač kamere. Ovako ovješena u jednoj točci izaziva puknuće nosača (ode kamera > promjena težišta > helikopter pada). Dodati još jedan ležaj, neće biti značajne promjene u težini. Nosač si sam radio? Ovaj okvir oko kamere bi isto trebalo napraviti od pločevine, bit će krući nego ovako od cijevi? :-[
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Velik, jako velik..... Maxi Joker

Reply #38
Pločevine??

Kaj se ne vidi na slikama da je sve od karbona?
Gdje bi dodao lezaj?
Nema nigdje cijevi nego sendvič konstrukcija od karbona.

Robi daj vecu sliku da se vidi kak to izgleda.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Velik, jako velik..... Maxi Joker

Reply #39
Ne kužim kaj bi moral napraviti ? Mora visiti na samo jednoj točki(8 mm osovina)
Opteretio sam ju sa 35 kg i nije niš rekla !
Kamera koja je na platformi ima 2,9 kg i košta 50 somova ...samo bi mulac riskirao sa slabom platformom !!!


Odg: Velik, jako velik..... Maxi Joker

Reply #40
Iz ovog kuta izgleda dobro. To sam i mislio, karbonske ploče na razmaku povezane vijcima. Stojim kod toga da bi se gornji dio trebao učvrstiti u dva ležaja. Možeš poslikat platformu odozgo? Naravno ako si platformu kupio onda nije jednostavno na njoj raditi modifikacije, ali mislim da bi vibracije bile manje sa dva ležaja gore. Ako ih uopće ima, to jest. Mislio sam da je to neka druga platforma, a ne ona sa prvih slika, ovak sa strane se baš ne vidi.

Pozdrav
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Velik, jako velik..... Maxi Joker

Reply #41
Ček malo, to je drugačiji nosač kamere nego onaj sa prvih snimaka. Bar ovaj dio koji ide sa helića do platforme. Prije je bio sa dvije cijevi a sad je sa dvije ploče? ???

Pozdrav
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Velik, jako velik..... Maxi Joker

Reply #42
ma je !!! sve je novo i lakše za 900 gr