Skip to main content

Topic: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće (Read 13859 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #1
Ajde gospodo helimani iz cijele Hrvatske da se skupimo(naravno Sale ,Zoltan!!! iz Srbije) da vidi ceo svet koliko nas ima !!!

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #2
Organizira li se kakav susret i na Lučkom ove godine ?!

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #3
Je! eventualno susreti čupača ambrozije !

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #4
došla bi ekipa s kanala ali mi u nedjelju lovimo "padinu" 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #5
Pozdrav Robi i društvo!
Evo tek sam se danas registrovao ovde , nisam ni znao za ovaj forum !
Ja ovo okupljanje ne bih htio propustiti ali sumnjam da ću uspjeti doći !
Naime moja ljepša polovina treba da se porodi baš tu negdje oko tog datuma tako da su šanse minimalne jer ako se ne porodi moram tu dežurati a ako se porodi onda tek ne mogu ( inače ona se naježi kada joj neko spomene helikoptere i avione !
Ništa uživajte vi koji možete !
Pozdrav iz Prijedora !

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #6
( inače ona se naježi kada joj neko spomene helikoptere i avione !


znam kako ti je....  :'( i kod mene je tako
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #7
Darac šteta kaj nemreš doć. Bit će još prilike.
 
Čestitam na prinovi!
 
Svi koje zanimaju helići ili misle krenuti u te vode sad je prilika. Bit će nitro helića, elektro i ljudi kaj mogu dati prave savjete početnicima.
 
Naj noviji član heli tima poslje ovog okupljanja bit će Saraga  :)  kolko mi se čini važe i nema mu pomoći  ;D
on i Toni budu pokazali kaj mogu njihovi EDF modeli, mene to zanima a ne kužim se. Sad budem imao priliku iz prve ruke vidjeti  :)
 
Mario ak dođe do promjene u planu letenja samo vi navratite može se jedriti i u Buševcu a bilo bi i vrijeme da se ti sa helićem priključiš.

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #8
Ovi letači su se najavili da će doći
 
Robi
Wespen
Majk
Filip
Light
Indy
Davor
Denis
Branimir
Vladimir
Oldtimer
 
EDF team
Saraga
Toni
 
Iz MAK VG sa helićima
Heli-mravac
Lah
Saša
i moja malenkost
 
Ako sam nekog zaboravio samo nek se dopiše i nek se jave ovdje svi koje zanimaju helići.

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #9

 
Mario ak dođe do promjene u planu letenja samo vi navratite može se jedriti i u Buševcu a bilo bi i vrijeme da se ti sa helićem priključiš.

jeftini sam prodal a skupi je složen i ostaje na ormaru dok me ne uhvati želja....(i prođe recesija)
 8)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #10
Darac !svaka čast !!!
Samo nek je živo i zdravo !!!

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #11
Oce biti cevapa?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #12
Da ali samo za one koji samostalno lete ! a to si naravno ti !!!

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #13
A mogu li doći i oni koji imaju veći postotak neuspješnih letova odnosno razbijenih helića ??? ;D
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Nedjelja 13.9.09 letimo heliće

Reply #14
Svatko koga zanimaju helići imao taj heli ili ga tek namjerava kupiti dobro je došao.
Vjerujem da će biti i prilike za kupiti nekaj na samoj livadi  ;D  pogotovo dijelova  :-X 
 
Nije ovo nikakav službeni aeromiting u organizaciji MAK Velika Gorica već druženje i letenje helikopteraša.
Znači namjera je da se ljudi istog interesa okupe na jednom mjestu.
 
Pošto interes raste i bit će dosta ljudi morali se bumo malo bolje organizirati zato sve zainteresirane molim da se uključe ovdje ili jave na pm i da svako od nas barem malo pridonese.
 
Kaj se klope tiće meni se ne peku ćevapi a vjerujem nikom od nas. Zato kolega Dario ima brata koji ima catering i uskočio bude u pomoć.
 
Znači svi koji misle nekaj klopati nek u 11 sati već budu na livadi da skupimo lovu za klopu, čovjek bude otišao po meso u mesnicu i sve nam fino ispekao na svom roštilju. Mislim da je tak naj bolje da prepustimo to čovjeku od zanata.
 
Zato nek se svi jave na pm ili ovdje koji su zainteresirani za klopu jer važno je znati koliko to bude ljudi da se zna koliko bude porcija i koliko treba ovog i onog. Večeras budem otišao do njega da vidimo koliko perja to bude po osobi. I dogovor je da se peku pljeskavice ili budu hambići, budemo vidjeli još. Sa čevapima je muka, stalno ih treba okretati da se dobro osunčaju  ;D
 
Cuggu naj bolje da svako sam dofura ili može i to preko istog čovjeka.