Skip to main content

Topic: HK500 GT pola CNC varijanta (Read 2321 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK500 GT pola CNC varijanta

Ako vam je HK500 plastik fantastik pio jeftikaner, evo malo skuplje varijante.
CNC glava i pojedini djelovi.

Frame je aluminijski, rep i dalje plastican. Sablje vjerovatno FRP.

Jason je najavio full CNC/carbon varijantu za manje od 100$ uskoro.
Vec vidim da ce pasti par komada za bozic ;)

Pas mtr, za 1000 Kn dobijes 500 klasu spremnu za let. Kad se sjetim da je kod nas Belt CP i sl. 1000 Kn....
Gdje to ide?


http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9975&Product_Name=HK-500GT_3D_Electric_Helicopter_Kit_
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: HK500 GT pola CNC varijanta

Reply #1
Sad mozda i Saraga krene sa helicima, znam njegovu politiku da neda vise od 500 Kn za model :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: HK500 GT pola CNC varijanta

Reply #2
A kome pas mtr? Ja sam baš sretan da će si čim više ljudi moči priuštiti ovaj prekrasan hobi!

Odg: HK500 GT pola CNC varijanta

Reply #3
Na HC u komentarima piše da dijelovi baš i nisu 100% kompatibilni sa T-rexom. Više kao fifti-fifti ... Nije to problem kad bi ih uvijek na HC bilo i da ne mora putovati 3 tjedna. Ovak za neki popularniji tipa T-Rex, Protos i sl naručiš sa FastLada i isti dan ti ih pošalju. Stignu za 5-6 dana. Ak nema FastLad ima ih netko drugi, dok si ovdje ovisan o HC. Ili kupiš odmah dva.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG