Skip to main content

Topic: ..svatko leti na svoj način.. (Read 23343 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #30
pa,, još uvijek znaš di se nalazimo  ;D

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #31
i neznam zbog čega bi trebalo tak kazneno goniti tog ko bi nam prodal to krilo več sad su neki od nas punoljetni a kroz koji mjesec budemo i ostali.
Evo ispričavam se. Vidim da znate kaj delate, punoljetni ste, ne? Nemojte kupovati krilo, ja vam poklonim jedno koje mi skuplja u garaži prašinu.
Dam vam i DVD sa opisom kaj napraviti u slučaju kolapsa, prevučenog leta, negative i svih ostalih draži koje paragliding pruža. O tečaju nemojte ni
razmišljati, to je za penziće i papke, a i lovu bezveze bacate. Ovak ti lova ostane za bolničke troškove ili pogreb.
kad se več nudi,, mi budemo rado uzeli ovo krilo  :)


Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #33
sabrani smo mi dovoljno. ne mislim se tim baviti jer bi bilo ipak previše za financirat sve to s obzirom da se bavim zmajarstvom.


Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #35
Momci svaka čast !
Imate moj glas i podršku.
Sjetite se da su određenog levata užgali zbog par riječi "Okreće se, ipak se okreće..." tako da si nemojte dozvoliti da vas pokolebaju.
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #36
Momci svaka čast !
Imate moj glas i podršku.
Sjetite se da su određenog levata užgali zbog par riječi "Okreće se, ipak se okreće..." tako da si nemojte dozvoliti da vas pokolebaju.

a ono.... ne mogu da ne reagiram....  :o

uspoređivanje vremena što je bilo prije a što danas, nema smisla
i ne znam kakve veze ima Galileo Galilei i njegova smrt sa par mladića iz koprivnice koji se šlepaju autom zakačeni o padobran...
kolko znam padobran nije nikakva novost.... i mislim da dečki ne budu otkrili niš revolucionarnog na polju znanosti

a podržavanje i poticanje na radnje kao što su na videu sa linka koji je Luka dal je izrazito neodgovorna radnja!!!
Ja razumijem Luku i ostatak dečki iz koprivnice, da im je zabavno, da donekle paze na "sigurnost", ali.....

sranja su se događala i sranja se budu događala!!!
kad bi im se neko sranje dogodilo, lom ruke, noge ili nešto ozbiljnije to šlepanje sa padobranom im ne bi više bilo zabavno, jer bi uvidjeli posljedice koje mogu nastati....
ja se iskreno nadam da se dečkima neće dogoditi ništa i da će shvatiti da je ono što rade opasno i da će ih pustiti entuzijazam novom igračkom i da će prestati prije nego se pravo sranje dogodi !!!
PAD SA 5M VISINE NIJE ŠALA NI ZAJEBANCIJA!!!!

lako se zajebavati ili čak i ozbiljno misliti prilikom izjava poticanja na šlep padobranom, kad se ne radi o vlastitom dupetu i koži!!!

iskreno ne zanima me tko je napisao podršku, niti znam ko stoji iza nicka, ali se iskreno nadam da je to zajebancija za 1. april....
mogu shvatiti zaigranost, mladenačku ludost, nepromišljenost i mladenačku glupost u glavama mladića, ali takve izjave poticanja su mi neshvatljive....
nadam se da je šala


nije mi cilj bio nikog osobno uvrijediti niti navlačiti se po forumu, ali....
stojim iza svake riječi i osjetio sam potrebu reagirati!!!
pozdrav,
Denis

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #37
već sam jednom napisao i pišem opet... raditi ove stvari bez iskustva i kompletne i sigurne opreme i pogotovo bez obuke ravno je igranju ruskog ruleta ...Neznam i nije mi jasno zašto se kod nas uvijek mora dogoditi nešto tragično da bi se došlo do zaključka kako se moglo spriječiti... i vjerujte mi da sam bliže tim mladićima otišao bi na danicu  i osobno im izrezao to polovno krilo... a onda bi ih okupio i one kojim bi to htjeli obućio i dao im kompletnu i provjerenu opremu....ovako možda se nađe netko tko će ih upozoriti na licu mjesta i zaustaviti ih dok nebude kasno...dečki moji uopće neznate što radite i još jednom vas molim manite se gluposti i uživajte u modelarsvu.... a moram reći i da me ćudi ovaj mladić koji navodi da se bavi zmajarstvom ??? neka napiše malo koji zmaj ,koliko sati leta, koliko šlepova ???   vjerujem da kad bi u zmajarstvu imao dosta iskustva stopirao bi ovu neozbiljnost.....čuvajte glavu i zdravlje -život je samo jedan!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #38
Denis i PZD, ne vidim više razlog zašto uopće reagirate? Rećeno im je u više navrata od osoba sa iskustvom
u padobranstvu i paraglidingu. Dečki su primili na znanje, a dalje je odluka na njima. Vama koji ste reagirali
iskreno i opomenuli ih, svaka čast, a oni koji ih podržavaju, nek im se pridruže ako misle da rade dobru stvar.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #39
ma. neču se niš pravdati ni opravdavati. znamo da je rizično i znamo kaj se može dogoditi. i dosta više s tim. da sam znal da budete tak reagirali nebi ni stavljal filmiče tu.

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #40
A ono ne cini se opasno tak nisko ic ko na filmicu.jedino ja nebi imo muda ic vise ali ovo je prihvatljivo i ne cini se nest pretjerano opasno.pa auto polako vuce i da roknes s tih par metara jebo to.Ludnica :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #41
Za gospodina Denisa :
nisam dao podršku jer nije moje dupe u pitanju, samo da znaš.
Pošto neznaš tko se krije iza nicka ja ču ti reči
Zlatko Divić
Antuna Augustinčića 27
32000 Vukovar
Pustite momke na miru, pa nisu oni klinci od 5 g., to je njihov izbor.
Sjetite se samo što smo mi radili kad smo bili mlađi, osobno radio sam i puno veće cirkuse nego ovi momci.
Letači javite mi gdje ima za kupiti takav padobran, to mi je želja već dugo.
I dalje moja podrška stoji
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #42
Maja Morales je zakoooonnnnnn
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #44
Sjetite se samo što smo mi radili kad smo bili mlađi, osobno radio sam i puno veće cirkuse nego ovi momci.
Letači javite mi gdje ima za kupiti takav padobran, to mi je želja već dugo.
I dalje moja podrška stoji

ja se jako dobro sjećam što sam radio kad sam bio mlad, jer nisam ni sad baš tako star... 29 ljeta brojim....
i vrlo bi rado da me netko napljuskal u brdo situacija od 14 do 18 godine, imal bi manje ozljeda  ;D

možda bi još i sad imal zglob na palcu i kojih desetak ožiljaka manje.... ali.... bilo pa prošlo.......

meni je Luka poslal video sa šlepom par dana prije nego ga je stavil na forum.... i ja nisam nikak reagiral, jer znam po sebi u tim godinama,
da mi je neko rekel nemoj skočiti sa 5m, ja bi išel odmah na 10..... nisam ja tu da držim prodike, za to postoje roditelji.....

no ova podrška me totalno bode u oči, ako se nedajbože nekom od dečki nekaj dogodi, zanima me tvoj stav

pozdrav od Denisa  :)