Skip to main content

Topic: RC Modelarski miting Pula 28.04.13. (Read 12813 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Prvo pozdrav svima.Evo kao sto naslov kaze planiramo napraviti okupljanje RC modelara u Puli 28.04. u nedjelju od 09:00-20:00h(vrijeme mozemo jos korigirati ako vecina dode ranije ili naravno ako zeli ostati kasnije).Pozvani su svi zainteresirani da nas posjete.Ovaj puta smo stavili akcenat kako na letace aviona tako i na letace helica(prosli put su bili helici).
Posto dugo nije bilo posjeta veceg broja ljudi onda i ne znamo koliko ljudi mozemo i ocekivati zato bi molio svakog zainteresiranog da se javi ako planira doci.
Volio bih da se najavite zbog bolje organizacije okupljanja,znaci ako bude veci broj ljudi organizirali bi par odredenih stvari.Trenutacno vam nista bolje ne mozemo pruziti osim ljepog i velikog letjelista.Sada bi nam bilo dozvoljeno koristiti pistu bas za avione.Radi se o sportskom travnatom letjelistu Medulin dimenzije cca900m duzine.
Znaci s tim da smo kao i vecina manjih klubova slabiji financijski,barem bi mogli organizirati,obezbjediti hranu i nadam se pice.Znaci ponavljam da je nebi mogli kupiti nego obezbjediti samo ako je veci broj(mislim da bi porcija bila oko 15-20kn pa se pribiljezite i sakupimo narudzbe da bi znali dali narucivati ili ne),ako ne sve cete morati ponijeti sa sobom.
Raspitivali smo se i nasli organizatora za hranu u vecim okupljanjima(npr.bajkeri),oni imaju veliki lonac i spreme grah ili manestru ali ako je broj ljudi veci onda bi im se isplatilo skuhat lonac a ako je broj mali onda otpadaju.
Ako bude i veci broj ljudi moramo obezbjediti i vise "mobilnih"WC-a.
Dobro da ne duljim,tko bi dosao molim da se najavi najbolje ovdje ili meni na PP ili tel.0989951555 Zoki. Jos cu pisati sta sam zaboravio kao npr.da je to druzenje bez takmicenja i jos da ce s nase strane biti dosta modela aviona i helica.Imamo dosta toga za pokazati i od strane helica,kolege imaju TDR Trexe 550,600,2xLogo 600,HK450tke par kom.,Avioncica svakojakih sto nitrasa sa uvlacecim stajnim tako i par pipera od 2m,jedno 5-6 3Dmodela od 80cm do 50ccm 2,2m,a i malih sa Cox motorima.....Bit ce toga,postat cemo slike da se mozete nadati bar nesto sigurno naci kad dodete...zaboravih imamo i hexe sa nazaom+goproll,par quada itd.
Hvala unaprijed i javite se!
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Reply #1
Iz Poreča nas dolazi četvorica
 Pozdrav, Branko


Odg: RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Reply #3
Kolega me zamolio da stavim neki video sa kojim cu avionima letiti,evo linka jednog
http://www.youtube.com/watch?v=IX3Xtavd76I
Jucer snimljeno.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

 

Odg: RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Reply #4
Evo i slike letjelista.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Reply #5
Jos slika
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Reply #6
Jos
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Reply #7
Jos
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Reply #8
Stvarno bih volio da oni koji bi dosli da se jave ovdje da znamo organizirati.Ako nas bude vise da se znamo pripremiti,uzeti mobilne toalete,da nazicamo neke klupe,stolove,trudit cemo se naci i neke paviljone ili suncobrane,s tim da svakako nebi bilo lose da svako ako moze ponese nesto od toga,pozeljno je paviljone ili suncobrano.
Ovako ne zna tko ce doci i koliko vas.Zasada imamo Porecance najavljene a jos cu se raspitati za ostale tako da nema puno najavljenih a s tim nemam za koga se trudit toliko nabavljati.
Molim vas javite se.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Reply #9
Vrlo rado bi dosao, ali sam prije par mjeseci zeznul motor na autu...
Ako netko ide iz Zagreba i voljan me primiti u vozilo, javite se!

Odg: RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Reply #10
Zaboravih.Letiti ce sa na zelenoj sportskoj pisti a mi inace letimo na ovoj nasipanoj ispred nas.Rezervirao sam glavnu sportsku pistu za 28.04. za nas jer postoji mogucnos da ce Uros(Zivnorc) doci sa svojom Extrom od 150ccm  i da ce mozda i Robi Logar doci sa svojim modelom.Problem im predstavlja jer je sve blizu 1maja pa mozda budu povezali vikend sa  1majom i odu sa obitelji negdje na put!
Eto,znaci zasada je samo nada da ce doci tako da moze biti i da nece.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Reply #11
Hvala Zed.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Reply #12
Alo
 :) Zoki racunaj na najmanje jednog ludog zadranina,vit cu sa onim mojima dali neko oce samnom,ako nece nema veze dolazim makar sam!(naravno ako me ne zezne veca sila)


Odg: RC Modelarski miting Pula 28.04.13.

Reply #14
Pa fino to Zoki vozi nema šta!