Skip to main content

Topic: Melly Extra u Hrvatskoj (Read 2472 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Melly Extra u Hrvatskoj

Evo jednog od testnih letova prije nego joj je ispao magnet na motoru.
Melly Extra 330
Extra je full stabilna i lagana kako po tezini tako i za upravljanje.Moram pohvaliti konstruktora Mellyja na ovakvom modelu,svaka cast majstore i samo tako nastavi.Zanimljiva stvar je da je motor tu vukao samo 45Amp peak u punom gasu sa samo 1.7kW na 10s lipo i to je tako sa tim konceptom islo i u solidnu vertikalu pored ovakvog hovera !
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Melly Extra u Hrvatskoj

Reply #1
joj zole a zamisli da nedaj boze vrisne servo ili nesto i propelerom po glavi,ruci, eeee djeco djeco  :)

10-ka za hover  ;)

Odg: Melly Extra u Hrvatskoj

Reply #2
Objavljeno: Sre Dec 07, 2011 12:43 am    Naslov sporočila:   
Evo osposobio sam Extru i to sa novim motorom.Motor je HCS C 2500W od Free Air-a.Tezak je 565gr i sa elisom od 22"x10" na 10S daje 2,58kW.Sa ovim motorom i baterijama od 4000mAh Extra mi je teska nevjerojatnih 6420gr.U zraku zbog toga moze ici jako sporo a da ne pada u stalling i sve komande prima veoma poslusno kako u letu tako i u 3D-u, kao da je 3D glider.
Evo dva videa od prosle nedjelje.
How to cutle a hovering airplane! My Melly Extra
Melly Extra 330 third flight
Proslu nedjelju(04.12) mi je bio prvi let sa novim motorom a napravio sam ih 3 i sa bat. od 4000mAh 10S letim oko 6-7min i ostane mi oko20%.Jos nisam izvodio ostale manevre jer je tek upoznajem pa vise manevra na drugom videu kad je upoznam.
Hvala konstruktorima Mellyju i Mati.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Melly Extra u Hrvatskoj

Reply #3
Svaka čast, majstore!
Spektrum DX8, Phoenix Sim
Blade mcx, Blade CX2
Protos 500 CF, Trex 600 12S, Logo 600SE
Raptor 60 V2 O.S.91