Skip to main content

Topic: Ludi Ameri i njihovo naoruzanje (Read 2245 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ludi Ameri i njihovo naoruzanje

 Evo linka.Mislim da su stvarno u paranoji od bilo kakvog napada terorista sto smatram da je nerealno i da je sve to urota vezano za terorizam.Mislim reci da sam gledao 9 11 od Michaela Moora i tvrdim da me uvjerio u teoriju urote.
Nego zao mi je modela.
Shooting RC Planes with Machine Guns at Big Sandy Range 2010
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Ludi Ameri i njihovo naoruzanje

Reply #1
Ameri su najveći teroristi na Zemlji
MAK Zapad

Odg: Ludi Ameri i njihovo naoruzanje

Reply #2
pa nije igra riziko izmisljena jer je fora  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: Ludi Ameri i njihovo naoruzanje

Reply #4
Zakaj da brinemo za neke "vanjske" teroriste..zar nam nisu dovoljni ovi iz sabora i opcenito 'rvatski politicari?
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Ludi Ameri i njihovo naoruzanje

Reply #5
i tak se oni zabavljaju.. sve vise mi se gade.. uzas..

Odg: Ludi Ameri i njihovo naoruzanje

Reply #6
Gdje je Iowa, vjeroovatno ima nešto pametno za reći.

A ja ću reći da, amerika, melting pot nacija svih vrsta i što su dobili? Sve!
A što smo mi dobili? Nažalost njih.

čast iznimkama, ali ovo je meni bolesno, degutantno, groteskno, lijgavo, baš u stilu ludih nabrijanih horda amera adrenalin junkija.

Re: Ludi Ameri i njihovo naoruzanje

Reply #7
Mi u amerika imamo hobi za sve jer amerika je za pet+
Katastrofa

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak