Skip to main content

Topic: gdje kupiti lezajeve za motor u zg (Read 2715 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Pozdrav,zanima me gdje forumasi kupuju lezajeva za motor u zg? jako su mali i bez oznaka su .

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #1
Imaš firmu lager comerce na jankomiru, specijalizirani za sve lagere. Probaj njih pitati ali moraš bar znati dimenzije a ako nemaš s čime izmjeriti onda otići sa lagerom kod njih i pitati. Preselili su u dvorištu par objekta dalje. Ja sam bar kod njih našao sve do sada a ako nemaju na lageru, onda naruće i pričekaš par dana.

https://www.google.hr/maps/uv?hl=hr&pb=!1s0x4765d7b73dc6431b:0x21696b8f6f757989!2m5!2m2!1i80!2i80!3m1!2i100!3m1!7e1!4s//plus.google.com/photos/photo/103768113355813597197/6109655829185275842!5slager+commerce+jankomir+-+Google+pretra%C5%BEivanje&imagekey=!1e3!2s-tky_UPciWaI/VMnbmzZ7p8I/AAAAAAAAAAs/raksf_1DUVI&sa=X&ved=0ahUKEwiXwqPSi_XLAhVFDZoKHfO5B_YQoioIazAN
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #2
idem kroz sat vremena tamo,hvala puno =)

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #3
Evo bio sam kazu nema na skladistu ali sutra bi mogli imati i cijena jednog 18 kn

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #4
Od kojeg je to motora,Jel za phantoma? i koje su marke ovi kaj si naručio?Jel može fotka starog ležaja,
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #5
Da za phantoma,a nije nista rekao.Planiram ga sutra traziti mjere i ubuduce otici u sve lagere u zg i vidjeti gdje su najjeftiniji.ps zanima me unutra je bilo malo hrde u motorima pa sam sa stapicem za usi i alkoholom prebrisao jel dobro ili?

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #6
Alkoholom nemožeš skinuti hrđu (bolje ga potrošiti na drugi način  :D :D :D ).
Probaj staviti taj ležaj u čašu kokakole preko noći i ujutro ako imaš kakvo povečalo da pogledaš jel stradao ležaj.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #7
Baš gledam koliko imaš problema sa tim phantomom, batka,stanica itd. Pa kaj nije bolje da ga nekome prodaš za dijelove i kupiš nekaj gotovoga ili složiš nekaj kaj ti paše. Mislim, nije me briga ali opet....
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #8
Malu cu vam zasmetat da ne otvaram temu :D

Ja imam ove motore

http://www.surveilzone.com/RCINPOWER-QAV-2206-KV2200-Brushless-Motor-CWCCW-for-250-Quadcopter--g-1376


na jednim se malo cuje lezaj i osjeti se "luft" (da se klima malo)  , pa me zanima ako tko zna da li imaju onu zastitu da netreba podmazivat (dal su trajno podmazani)   i dal je tko na njima mjenjao lezaj ?

I ja sam iz Čakovca , ima neka trgovina ?    i slika
Mercedes the best or nothing

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #9
Pa mislio sam ja prodat al nemrem dobiti isti kes za njega . 1712 je on plus 20 kn propeleri plus baterija 60 . Al ajde i da upucam jos 1000 kuna i dalje sam below 4000 . S tim da sad kad gledam jedina stvar koja mi se svida je onaj tarot kod tihomira od dr toma ostalo nista

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #10
Ps nisam briso lezaj nego unutrasnjost motora a letaji ce biti ko pokazni modeli

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #11
Malu cu vam zasmetat da ne otvaram temu :D

Ja imam ove motore

http://www.surveilzone.com/RCINPOWER-QAV-2206-KV2200-Brushless-Motor-CWCCW-for-250-Quadcopter--g-1376


na jednim se malo cuje lezaj i osjeti se "luft" (da se klima malo)  , pa me zanima ako tko zna da li imaju onu zastitu da netreba podmazivat (dal su trajno podmazani)   i dal je tko na njima mjenjao lezaj ?

I ja sam iz Čakovca , ima neka trgovina ?    i slika

  TO se zove osigurač ili ziherung, i moraš imati klješta za osiguraće, ili ti špicange, imaš ih za kupiti cca 20-30 kn, u svim večim dučanima alata, pevec, bauhaus željezare itd.

Ovi ležali sa linka imaju zaštitu ali sigurno nemaju mast koja traje unedogled. Brzo se vrte i s vremena na vrijeme ih treba podmazati da imju dugi vijek.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #12
Pa mislio sam ja prodat al nemrem dobiti isti kes za njega . 1712 je on plus 20 kn propeleri plus baterija 60 . Al ajde i da upucam jos 1000 kuna i dalje sam below 4000 . S tim da sad kad gledam jedina stvar koja mi se svida je onaj tarot kod tihomira od dr toma ostalo nista

Ma dosta toga se nađe na forumu i to duplo jeftinije nego u dučanu, samo treba biti strpljiv i čekati.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

 

Odg: gdje kupiti lezajeve za motor u zg

Reply #13
mene bi samo stanica od phantoma spasila za neki kes