Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1031563 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5190
Ajmo ekipa kupuje se nova plocica, cc ili naze ili nesto sasvim trece idemo prijedlozi, linkovi, za i protiv itd

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk



Imam CC3D i ima par stvari koje mi se ne sviđaju, pa razmišljam od Naze32:
  • nema voltage alarm - moraš dodati pločicu i žice
  • nema lost model alarm- moraš dodati pločicu i žice
  • nema barometar - manje informacija u OSDu
  • nema OneShot bez PPMa

Mislim da to sve Naze32 već ima. Također pretpostavljam da ju Cleanflight bolje podržava. S druge strane, OpenPilot je jednostavniji, ali nove verzije više ne podržavaju CC3D.
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5191
Gledam ovo skidanje sa drveta  :D , pa da podijelim svoje iskustvo...možda kome zatreba. :)
Letuckali kolega i ja sa SymomX5 i stvar naravno završila na vrlo gustoj krošnji drveta na visini od kakvih 9-10m. ::)
Nakon ne znam koliko bačenih kamena i nakon gađanja loptom (btw. i ona je ostala u krošnji ??? ) već sam digao ruke od toga i rekoh neka ostane tamo gdje je i tko ga skine neka se usreći. :)
Kolega reče da odem u Offertissimu i da kupim drške za metle koje su kao bagatela, pa da ih spojimo u duži štap.
Odoh tamo i nađem dršku duljine 120cm sa smiješnom cijenom 4kn. Materijal je lim i stvar je dosta lagana.
Kupio sam u prvom navratu jedno 10-ak komada i spojili smo ih selotejpom.
No međutim kako je duljina bila jedno 10-ak metara stvar se slomila pod svojom težinom, lim se jednostavno rastrgao.
Onda sam otišao opet tamo i pokupavao još ne znam koliko komada, pa smo konstrukciju poduplali i pikanjem krošnje uspjeli skinuti Symu. ;D
Sada u prtljažniku imam "kit za spašavanje sa drveta" koji samo treba opet spojiti selotjepom.
Teta o Offertissimi me čudno gledala i pitala me dali to kupujem za vrt, rekoh ne skidam helikopter sa drveta pa mi poželjela sreću. :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5192
Coljo frejm je začudo preživio udarac punom brzinom u stativu :D vu
Izgubio sam živce za slaganje pa ga je Ironični kolega upicanio. Moram ga pohvaliti, odradio je brutalan, korektan i uredan posao!
Lagano trajno prelazim na 4S, fali snage :)


Nadam se da će preživjeti do subotnje utrke  :P

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5193

Nažalost neće biti quad spreman, ali dođem na zezanje
1. backspin
2. Ironman 
3. Rockwell
4. Yodaman
5. Mr.Zedooo
6. Adder
7. Coljo


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5195
Moj se zasada drži zahvaljujući velikoj količini vezica i ljepljive trake.

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5196
Ekipa, kad počinjemo s utrkom sutra? Ja vjerovatno neću moći prije 10:30, ali ako mora ranije reorganizirat ću se.


Kako se natječemo? Ako nas bude malo, možemo i svatko sa svakim.
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5197
polako, jos su modeli u garazi na dizalici  ;D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5199
Momci ide tko danas letiti? Freestyle tiiime :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5201
Naaaajs!!!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5202
Wow! Ko da je stvarnost a ne simulator!