Skip to main content

Topic: Povratak....  (Read 14295 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Povratak....

 :) ....nakon rasprodaje kompletne modelarske opreme sa ovim mališom vraćam se polako u gradnju ...po nabavku opreme u letenje svakako...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Povratak....

Reply #1
Lijepo je vidjeti kada se netko vraća, pogotovo ovakav majstor samogradnje! Gledao sam dosta vaših buildova u starim temama, vrhunski majstor!

Dobrodošli :)

Odg: Povratak....

Reply #2
Pre drago mi je, cuo sam za vas mnogo puta, pitao sam cak što je s vama makar vas ne poznajem.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Povratak....

Reply #3
Hvala Vam mladići na riječima podrške...iskreno falilo mi je ..al me život načerao da sve rasprodam..na sreću većina toga leti kod poznatih letača i neka leti .. poletiće opet nešto i kod mene..zima je pravo doba za radionu i čeprkanje ...  sad polako nabavljam sve a kad bude spremno znat će se .. pozdrav svim majstorima letenja i gradnje !!  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Povratak....

Reply #4
Napokon jedna dobra vijest... dobrodošao natrag PZ !
Ako ti neki materijal hitno zatreba, a nema pri ruci, znaš već kome ćeš se obratiti! ;)
Damir

Odg: Povratak....

Reply #5
Pozdrav Zlatane and welcome
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Povratak....

Reply #6

 Pozdrav majstoru. Drago mi je da si opet s nama. Nadam se da se vidimo skoro.
Nemam snage da razmišljam.

Odg: Povratak....

Reply #7
Evo još par slikica da vidite da ne sjedim, da nešto pomalo čeprkam  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Povratak....

Reply #8
..idemo pomalo dalje ...  ;) 
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

 

Odg: Povratak....

Reply #9
... dobio je stajni trap... svaki dan pomalo ,kolko se stigne .. kolko žena i vrime dozvole ..hehehe  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Povratak....

Reply #10
Bravo Zlajo, bit će to pravi ljuti feferočić  :) . Koliko vidim krila su ti ravna kao daska, jel tako?

Odg: Povratak....

Reply #11
Student sb pozdrav pd mene , ma naravno ravna jednostavna i kako se pokazalo do sada na svim spravicama koje se vrte ko lude jako dobrih letnih karakteristika sa profilom koji sam sam razvio... a da priznam ni oko me više ne služe najbolje pa ni nemam volje raditi kompliciranije "zahvate "... poletiće ovo čim se nabavi kompletna najosnovnija oprema.  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Povratak....

Reply #12
..ostaje još dotjerivanje komandnih površina , lakiranje , folija i ugradnja elektronike ... pa "krštenje "  ;D
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Povratak....

Reply #13
avion Ti je predobar !!!  ;)
to je po nekom nacrtu ili ?

Odg: Povratak....

Reply #14
šišmiš pozzzz! ..iz glave , moja konstrukcija i zamisao .. proračun kaže da treba da se vrti odlično..težina gotovog bit će sa setom oko 800 grama.. sada u ovom izdanju ima 240 grama..  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar