Skip to main content

Topic: Novo iz PZD "kuhinje"  (Read 13139 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Novo iz PZD "kuhinje"

Urađen od ostataka materijala iz radione ..sve od 1 i dva mm balze , glavna ramenjača od jelovine  ..raspon krila 110 cm poletna težina sa 2200 mah baterijom 790 grama ...  ;)  Letne karakteristike perfektne ..
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #1
Bravo, samo naprijed,
Skidam kapu, imaš moj broj ako što treba,

Lp
Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #2
Hvala Marjan, malo ga izletiti pa će u prodaju .. leti sa drvenom elisom kakve sam radio prije od jelovine ..Željac ga  je malo zavrtio danas uz svog HLG-a.. model je odličan obzirom na raspoloživi materijal... idemo dalje dokle ide ...  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #3
U hladovini doma , sa raspoloživim materijalom krila su skoro gotova ..čeka se materijal za trup .. Piper Pa 22/ 20 120 cm raspona krila u gradnji....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #4
Krilo bez elerona 74 grama  .. do ponedjeljka ništa čekam materijal za trup i stabilizatore ..  :'( :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #5
stvarno lijepo,uvijek sam se divio ljudima koji  sami rade modele,jedva čekam da i ja uskoro nabavim nešto alata i materijala pa da krenem sa izgradnjom ;) :)

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #6
Samo naprijed Mario , tu na forumu kad je u pitanju samogradnja imaš prave majstore koji ne štede svoje znanje ..sve što te zanima možeš pitati bilo koga da posebno ne izdvajam nekog .. želim Ti puno uspjeha u tome  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #7
Samo naprijed Mario , tu na forumu kad je u pitanju samogradnja imaš prave majstore koji ne štede svoje znanje ..sve što te zanima možeš pitati bilo koga da posebno ne izdvajam nekog .. želim Ti puno uspjeha u tome  ;)
ako će trebat,naravno da ću pitat ;)  :) a prije toga ću potražit gotove odgovor na neka pitanja o samogradnji prije nego započnem projekt :) hvala na podršci za uspjeh,trebat će mi ;) :)

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #8
Neću puno pričati , slika će reći više od 1000 rijeći .. DEČKI riječ HVALA je malo !!!!!
Uz put ove male elisice 5x3 i 6x3 šaljem ako nekom treba poštom naravno bez naplate !!!! nadam se da ću uspjeti djelom pokazati ono što riječi ne mogu , onim pravim LJUDIMA za primjer svima na ovom dragom forumu !!
Sa dubokim poštovanjem Zlatan  PZD
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #9
Nešto balze dobro došle i trup je u proizvodnji  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #10
.. nastavak gradnje ..  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #11
Radovi idu dalje ...  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #12
Na Zadnjoj slici kao da rep malo vuce u desno, tesko je reci, tako zgleda.


Lp Zoran

 

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #13
Čini se Zorane  , ne vuče.. pozdrav i Vama !  :) 
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novo iz PZD "kuhinje"

Reply #14
Jako lijep model! Svaka cast na trudu i izgradnji "od nule". Jos je impresivnije sto je radjeno bez nacrta!  ;)

LP
Luka