Skip to main content

Poll

Što su chemtrailsi ?

  • -Posljedica izgaranja goriva i prolaska aviona na većim visinama
    18 (58.1%)
  • -Smišljeno djelovanje u svrhu kontrole klime i drugih ciljeva globalne zavjere
    13 (41.9%)

Total Members Voted: 29

Voting closed: October 08, 2014, 08:32:11 pm

Topic: Chemtrailsi nad Zagrebom.. (Read 51041 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #90
Odkud bih se žestio .. osobno mi je cilj da što više ljudi progleda po pitanju svega što je "iza zavjesa " ... neka saznjanja jednostavno nisu za javnost jer kad tad postat će dostupne svima .. tek onda mnogi će otvoriti oči .... da nam svima n ebi bilo kasno na vrijeme trebamo misliti o budućnosti naše djece i djece naše djece .. jer ova naša divna zemlja , more šume i ravnice otiće u vraga , ništa u nasljđe neće ostati ako se nastavi ovako .. informirajte se ! 
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #91
I tak smo sve prodali, uzalud vam trud svirači...

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #92
Ma nece otici k vragu samo nasa zemlja, nego ce otici k vragu cijeli planet.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #93
Jedan od prvih koji je skrenuo pažnju na zaprašivanje i trailse je - Alfred Hitchock !

Čuvena scena zaprašivanja iz filma ''Sjever-sjeverozapad'', tip na početku kaže: Smješno, zaprašuje usjeve tamo gdje nema usjeva..

North By Northwest Cropduster scene with music


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #95
Nešto ste se ušutili  :)  evo još malo zabave !  ;)  ništa nije nemoguće ....
( za biionizator zraka znam još iz srednje škole kad smo radili male primjerke na nastavi elektronike ... )


How Nexrad HAARP Works Turning Natural Storms into Biblical Floods
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

 

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #96
Zapadno od Vukovara išarano nebo  ..  na drugoj slici još jedan primjer na različitog traga, "chema"  i obićnog na istoj slici .. prema fly radaru razlika u visini leta 150 metara ...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #97
Bilo je sareno i iznad Nasica i okolice i isto su se dugo zadrzali.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #98
Kako pratim ovu temu potajice, sve cesce se i ja zagledam u nebo i malo pratim tragove...
Evo npr. danas ujutro oko pola 10 pijem kavu i pregledavam forum, te pogledam kroz prozor vidim kako leti avion reko idem bas na flightradar vidjet kud ide  :D isao je iz Istambula za Zurich, pogledam trag on onako uzak ali gust i dosta dugačak ali ne raširen.
Pogledam kad treba sletit ono 10:35 znaci sat vremena poslje nego li sam ga ja vidio, u 12h trag je jos bio vidljiv ali širok i to dosta... u pola 1 traga vise nije bilo!


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #100
Ja juce 09.10. izasao na test jednog PH2
vpilic: Hello DJI I'm ready for lifting
DJI:  You have 7 satellites, weather conditions is OK we marked HOME LOCK, you can check over your head
Vpilic: I see the cross above my head, thank you

 :D

http://www.youtube.com/watch?v=zqpwHFim8pE


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #101
Ja juce 09.10. izasao na test jednog PH2
Svaka čast, izgleda da živiš u budućnosti  ;) !  Usput, trebaju mi rezultati nekih utakmica koje će se uskoro odigrati, pa da uplatim na vrijeme  :D .

Za anketu ostalo još pola dana, dakle Frikovi se pitaju za mišljenje: trailsi su posljedica preleta na visini i to su kondenzacijski tragovi ili posljedica sustavnog zaprašivanja sa tko-zna-kakvim namjerama ?

Damir

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #102
Damire legendo ovo sa glasanjem je ko i sa izborima , puno komentara a malo ih ode na glasanje.. a poslije su najglasniji kad nešto ne valja .. no kako god ljudi su se malo zabavili , malo pokazali zanimanje za ovu temu .. i po onoj staroj za one koji misle da je ovo normalno : " gdje ima dima ima i vatre " ..  :) ;) 8) 
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #104
Damire legendo ovo sa glasanjem je ko i sa izborima , 8) 
Zapravo sam ovo zamislio kao anketu, tek toliko da vidimo što Frikovi misle. Ionako rezultat ove ankete ne može ništa promijeniti.
Zanimljivo je da su mišljenja apsolutno suprotstavljena, neki su jasno 'za', neki jasno 'protiv' ideje o sustavnom zaprašivanju.
Nema nikakvog prostora između.

Imam nekoliko pitanja za pristalice teorije chemova: kako sprečavaju da ne zapraše sami sebe, svoje obitelji i sve one do kojih ima je stalo?
Koje su to kemikalije? Kako djeluju, tko ih je proizveo, tko ih je transportirao, tko ih je utočio u avijun, tko je organizirao točno vrijeme i mjesto zaprašivanja ? Tko proizvodi uređaje za zaprašivanje, tko ih ugrađuje , tko ih servisira i tko im konkurira na tržištu sa 'boljim kemikalijama i boljim uvjetima eksploatacije' ? Ako se radi o toliko masovnoj pojavi, koliko je ljudi uključeno u taj biznis, ima li koje dobro radno mjesto u tome, pa da se malo i zaradi neka pinka?

Ovo ne znači da vjerujem-ne vjerujem, nego jednostavno da ne znam odgovor na ta pitanja! Fuckin nemam pojma ? Netko zna?

Damir