Skip to main content

Topic: Razlika izmedu dvije kamerice (Read 5027 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Razlika izmedu dvije kamerice

Zanima me koja je razlika između 600TVL i 700TVL Sony kamere za FPV, ako idem na 2.1mm leću po defaultu? Samo cijena, ili ima nesto drugo?
Bitno da se leti.

Odg: Razlika izmedu dvije kamerice

Reply #1
Razlika je u 100tvl  :D
Negdi san procita da nema potrebe za jacon od 600 jer da se preko nasih sustava ne moze ni ona iskoristit 100%
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Razlika izmedu dvije kamerice

Reply #2
Rezolucija je razlika al to samo primjetis jedva kad imas direkt feed iz kamera,preko analognog signala za fpv nemozes iskoristit niti 600tvl,tako kako ti je Ante reko.

Odg: Razlika izmedu dvije kamerice

Reply #3
Znaci glavna razlika u 100TVL, haha, hvala :)
Bitno da se leti.

Odg: Razlika izmedu dvije kamerice

Reply #4
Prolazi 800x480p, tako da prolazi i 650tvl


Odg: Razlika izmedu dvije kamerice

Reply #6
Tocnije 525 za NTSC i 625 za PAL
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

 

Odg: Razlika izmedu dvije kamerice

Reply #7
Ali opet s tipa 900tvl kamerom je puno ostrija slika  i bogadtij boje imas!

Odg: Razlika izmedu dvije kamerice

Reply #8
So practically speaking about
483 and 575 visible lines respectively
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Razlika izmedu dvije kamerice

Reply #9
Evo kolege su ti dale tocnije brojke :D

Odg: Razlika izmedu dvije kamerice

Reply #10
Ekipa, kamerica mi treba lagana, jbg, sto laksa to bolja naravno, opet kvalitet na nivou, a cijena uredna i sada shipping koliko toliko. I zato sam se planiro za 600TVL preporukom jednog kolege, a opet, koje vi koriste? Kako sluze itd?
Bitno da se leti.


Odg: Razlika izmedu dvije kamerice

Reply #12
PZ (Runcam) - lagana, dobro zasticena i vrhunska slika!

Odg: Razlika izmedu dvije kamerice

Reply #13
Da li bi bilo bolje da umjesto fpv kamerice koristim prijenos sa goproa, jer mi treba za snimanja, a jedan je displey, i kako bi to.odradio opet sve mi isto treba samo nisam bas siguran kako prikljucit gopro na odasiljac?
Bitno da se leti.

Odg: Razlika izmedu dvije kamerice

Reply #14
GoPro ima preveliki lag (kasnjenje slike) i kao takav nije primjeren za ganjanje. Za neko razgledavanje mozda, ali za brze stvari nikako.