Skip to main content

Topic: Vol 1 Zagi by Damarko (Read 21880 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #105
Ma hodali smo i grupno, i pojedinacno, na sve strane..

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #106
S jedne strane je crven, s druge plavi...

S tim da je vec bio u zraku jedan bixler s FPV-om, nije se nista vidjelo...


Slijedeci mi model ce u sebi imati neki gps, tako da ga mogu pronaci ako mi padne...


Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #108
Pogledao sam video o tom buzzeru, ne cuje se nista jace od motora kada se iskljuci stanica i receiver izgubi signal...

Tako da, po meni, nije nista bolje...


Sto mi treba da bih mogao vidjeti koliko je model udaljen od mene ? Imam 9xr sa frsky telemetry modulom, imati cu i telemetry receiver... imati cu i hub.. interesira me sto tocno moram piknut u hub da bi mi prikazao udaljenost od mene ?

Predpostavljam da mi je najbolje uzeti gps, pa da imam brzinu, visinu i udaljenost... koji bi bio najjeftiniji a da dobro radi svoj posao ?

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #109
Buzzer trebaš čuti uživo. Takve su naprave poprilično glasne, a zbog visokog tona, lako je odrediti smjer iz kojeg emitiraju.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #110
Zagi s kojim smo danas letjeli je izgubljen, izgubio sam ga u onoj sumici kod mosta na jankomiru... tuzan :(
I ja kao i Damir-Diogen sam godinama trcao za FF Modelima,
kada se desi ovo sto se tebi desilo,najvaznije je zapamtiti pravac,dubina jako vara i na dubinu se nemozes pouzdati,
veoma cesto sam se zacudio da je mnogo dalje pao ili sletio nego sam mislio,
ako znas gdje si u datom momentu stajao i u pravcu pada uocio bilo kakav Orijentir,naci ga moras izuzev ako ga nije netko pokupio,sto nije iskljuceno
sutra ponovo u potragu,ne gubi nadu