Skip to main content

Topic: Kako napraviti ZAGI RC-IG (Read 13303 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kako napraviti ZAGI RC-IG

Reply #15
Wora, ne razumijem ovo sa gumicama - lijepiš li to balsa furnir na Zagi  (mislim stiro-balsa tehnika) ?
IMHO, nebi li bilo uobićajeno sloj najlona na balsu, pa eventualno mekani međusloj 'nečega' za prilagodbu i preko svega negativ nastao kod rezanja opterećen svime i svačima po potrebi?
Damir

Odg: Kako napraviti ZAGI RC-IG

Reply #16
Wora, ne razumijem ovo sa gumicama - lijepiš li to balsa furnir na Zagi  (mislim stiro-balsa tehnika) ?
IMHO, nebi li bilo uobićajeno sloj najlona na balsu, pa eventualno mekani međusloj 'nečega' za prilagodbu i preko svega negativ nastao kod rezanja opterećen svime i svačima po potrebi?
Damir

Bilo bi, al ovdje se listovi preklapaju kao i selotejp, pa moram močit balzu. Možda bi se dalo to i jednostavnije izvest.

Odg: Kako napraviti ZAGI RC-IG

Reply #17
WORA Ti si fakat CAR sto se tice gradnje!!!!  kak ti to lijepo i pedantno radiš,i sve sa drvetom,svaka cast...  ;)   pogotovo kad sam vidio tvoj zadnji projekt. ma daj,pa ja te detalje nebi izrezao 5 godina,i još 5 godina sklapanja i ljepljenja... :D

Odg: Kako napraviti ZAGI RC-IG

Reply #18
čekamo nastavak, ugradnja elektronikeeeeee  8)
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Kako napraviti ZAGI RC-IG

Reply #19
čekamo nastavak, ugradnja elektronikeeeeee  8)
nemrem,priznajem,ljen sam ko kuga u zadnje vrijeme  :D  nist mi se neda delat. mozda se danas natjeram slozit nekaj za vikend,mozda... posvetio sam se malo novim clanovima da im pomognem da se uhodaju...  al budem ga slozio jednogh dana :D

Odg: Kako napraviti ZAGI RC-IG

Reply #20
jeli netko voljan da mi posalje dimenzije krila s ovog videa na pocetku ako nije tajna i u pdf-u vanjsku i unutrasnju sablonu?
jurebuljan@gmail.com

Odg: Kako napraviti ZAGI RC-IG

Reply #21
Proguglaj naci ces. Ili pricekaj pitat cu kolegu da li ima link ili nacrte.



Odg: Kako napraviti ZAGI RC-IG

Reply #24
Imam dva pitanja
1.kako instalirati airfoil browser
2.ima li ko vec gotove profile krila (ulazni i uzlazni) u mjerilu 1:1


Odg: Kako napraviti ZAGI RC-IG

Reply #26
Kaj se cudis.Ne mogu ga instalirati ni pokrenut da sljaka sve normalno ne bi ovdje postavio pitanje



Odg: Kako napraviti ZAGI RC-IG

Reply #29
zasad ne ali sam si narucio sa hk-a V-tail mixer  ;)
i