Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 384825 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2565
Ja am jednom prilikom sletio 10m od sebe u olaj, neznaš bil skakao ili puzao, a kad sam konačno izašao van bio sam tako prljav... Nebi ti bio u koži!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2568
https://www.youtube.com/watch?v=pjT6u2OJbzQ


Za one koji su odgledali prve dvije epizode serijala MUKE PO SILVERU u trećem nastavku vidjet ćemo našeg junaka kako s svojim neposlušnim modelom pokušava doći na sigurno, na cestu, uz puno muke i usputnih problema koje mu čine zločeste biljke genetski-modificirane uljane repice.... :D :D


Uživajte..... ;D


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2570
Produkcija holivudska  :)

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2571
hahahaha, vrhunski efekti.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2572
Bravo Mario!![emoji2]

 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2573
.. malo od danas neumorne ekipe  ;)
. dva maidena , snimke će reći sve .. a ne mogu da ne spomenem:  oprobao i izvrtio na prvom letu malo veći "smuk"majstora 4tm - malo je reći oduševljen!  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2574
Sjajne su obje nove ptice u jatu, a dan savršen za maidene. Red vrućine, pa red vjetra, zatim kiše i napokon - opet sunca!


Sva sreća pa smo svemu svjedočili ispod slavnih borova, od kojih još jedan samo ima vrh na mjestu.
Bit će i filmića, a za sada slike (runcam




Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2575
Serijal odličan
Odabrao Đelo Hadžiselimović

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2576
Šteta što nije pao još dalje pa da ima još nastavaka i sve pohvale glavnom glumcu poslje ovoga možeš i na trijatlon.
Ja da sam iso po avion scena bi bila još bolja jer u drugom nastavku bi ja umro i onda bi morali i mene izvlačiti i tu bi počeo zaplet. Stiže policija hitna vatrogasci majstor sa kombajnom...........

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2577
Šteta što nije pao još dalje pa da ima još nastavaka i sve pohvale glavnom glumcu poslje ovoga možeš i na trijatlon.
Ja da sam iso po avion scena bi bila još bolja jer u drugom nastavku bi ja umro i onda bi morali i mene izvlačiti i tu bi počeo zaplet. Stiže policija hitna vatrogasci majstor sa kombajnom...........


Još čekamo četvrti nastavak, nije gotovo! Umiranje tek slijedi  :D :D
Dok je model bio u ruci, sve je bilo još nekako. AALi kad sam se vratio, e onda..


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2578
https://www.youtube.com/watch?v=SX-7t2FBwm8


Stigli smo nažalost do kraja serije o dogodovštinama Silvera i njegovog Zagija.
Što se desilo i kako je završilo pogledajte u 4 i zadnjoj epizodi NIKAD VIŠE IZNAD ULJANE REPICE....... :D :D


Uživajte..... ;D