Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 162771 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #300
Dragi Robi1kenobi,

Jedino što si točno napisao da si me zvao i pitao jel servo imao lufta. I dalje stojim pri tome da servo nije imao lufta što si i sam provjeravo prilikom preuzimanja helića.
 
Nadalje kad si me naknadno zvao niti jednom rječju nisi dao do znaja da želiš vratiti helić ili neku nadoknadu za navodni kvar.
Stoga ovakvo pisanje mi se čini da nije baš korektno i to još 3 godine nakon kupnje.

Povrh svega kupio si rabljeni helić za manje od 40% cijene novoga (zahvaljujući cjenjkanju) pa "gorak okus" od zamjene jednog serva (ako je stvarno i bio nesipravan) je u najmanju ruku preuveličavanje cjele situacije.

Ja sam i dalje u hobiju i spreman za riješiti bilo kakv "gorak" okus.

Dugo me nije bilo na forumu, ali obavio sam jednu kupnju kaj mi je ostavila jako gorak okus u ustima i novcaniku.
Znaci prije jedno 3 godine sam kupio Gaui X5 od clana @kk159 i cim sam zaspoolao heli na prvom testnom letu sam skuzio da je jedan ciklicki servo poprilicno sjeban, samo kaj je komrad kk159 to fino slozio da se ne vidi.
Nije mi jasno kak netko moze prodat relativno veliki heli, koji realno moze ubit nekoga, pod "potpuno ispravan, skoro kao nov".
Odmah drugi dan sam ga nazvao ali se lik pravio mutav kao da ne zna o cemu se radi i naravno, nije htio vratit novce
Vjerojatno se povukao iz hobija nakon kaj je utopio svoju kramu (koju sam ja nakon toga prodao i naravno naveo u oglasu da je servo neispravan)
Znaci proslo je pun kufer i osamsto vremena od onda pa vise nije bitno i njegova izvlacenja i objasnjenja mi nisu ni najmanje bitna, samo da znate ak itko misli kaj kupit od njega da zna s cim ima posla, dobro provjerite kaj kupujete

Re: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #301
Zanimljiva situacija

 

Re: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #302
Dragi Robi1kenobi,

Jedino što si točno napisao da si me zvao i pitao jel servo imao lufta. I dalje stojim pri tome da servo nije imao lufta što si i sam provjeravo prilikom preuzimanja helića.
 
Nadalje kad si me naknadno zvao niti jednom rječju nisi dao do znaja da želiš vratiti helić ili neku nadoknadu za navodni kvar.
Stoga ovakvo pisanje mi se čini da nije baš korektno i to još 3 godine nakon kupnje.

Povrh svega kupio si rabljeni helić za manje od 40% cijene novoga (zahvaljujući cjenjkanju) pa "gorak okus" od zamjene jednog serva (ako je stvarno i bio nesipravan) je u najmanju ruku preuveličavanje cjele situacije.

Ja sam i dalje u hobiju i spreman za riješiti bilo kakv "gorak" okus.


Imam vise svjedoka (helikopterasa) da je servo imao lufta i to hrpu. Skuzio sam kad se heli odljepio od poda, ogroman wobble na glavi. Rekao sam da bih ti vratio helic a ti da mi vratis lovu. Rekao si ne, jer je heli full ispravan itd.
A ove fore o cijeni, ne znam kaj zelis reci s tim? Ti si trazio cifru koju nikad ne bi dobio, ja sam dao ponudu i ti si pristao. Da ga ja nisam onda kupio stajao bi ti jos par godina u oglasu.
Kaj bih ja sad trebao pljuvat po covjeku koji je kupio heli od mene za 20% cijene novoga, jer se cjenkao ili kaj?
Uglavnom to je to od mene, rekao sam svoje.
Samo me jos zanima kak bi ti to sad rijesio? Jer onda nisi bio spreman rijesiti
MAK Zapad