Skip to main content

Topic: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8 (Read 126454 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #270
A na vrhu liste Dr. Tomova kreacija :). Svaka cast

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Kad bi znao letjeti ne bi koristio modele

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #271
danas bio maiden nove X8-ice iz hangara.

sve prošlo OK.
RTH radi kako i treba  :)
testirano najmanje 20 puta i model se sam vrati bez da pipnem išta, i onda kruži iznad nas...

spreman za za nove avanture dakle :)

48 km total trip danas...  gore lijevo piše na svakoj slici.
ostalo su max0vrijednosti, nisam išao preko 3km u daljinu... maiden pa da ne izazivam.

letio sam s po jednom batkom tako da u pauzama između proluftam i reverba malog,
inače bi trebalo letit preko 1h u komadu, nije mi se dalo baš  :D

uglavnom, još da Danijel upogoni svog, BorisP ima već svog funkcionalnog.. i to bi mogla biti prava mala formacija   8)

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #272
Drago mi je čut da storm radi kako treba :) bravos puno leta po oblacima ti želim...

NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #273
Nice Dr.Tom!


Visoko letim, nisko padam!



NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #276
Ajde vi letite u formaciji a neko vas sa multijem ili cim vec snima. Pravi aeromiting bi to bio!

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #277
nevezano za temu,no nije za novi topic..pa pitam dr.tome, a cemu si ti gost? cisto pitam jer sam imao neki upit za pm no kao gostu to nemogu..
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #278
nevezano za temu,no nije za novi topic..pa pitam dr.tome, a cemu si ti gost? cisto pitam jer sam imao neki upit za pm no kao gostu to nemogu..

Evo tu je odgovoreno na drugoj temi..

cuo sam da su ga davili previše preko PMa i onda se još i ljutili kada im nije odmah odgovorio. pozivali na red...čak se neki i prijetili!
pa mu je pukao film i obrisao se.
ne dobiva pare za to i najmanje mu treba da se još i živcira,

ovako samo letucka i snima, pa koga zanima, će pogledat filmić, koga ne zanima neće, svi sretni. :)

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #279
da,taj dio sam propustio..steta..i nemogu vjerovat da se netko tako ponasao. i to prema njemu..uostalom,kada pises pm,zamolis za mrvicu vremena i ako ga dobijes super, ako ne nema ljutnje..

no ne cudi me. to je kao i tema za cijene u oglasima..kada bi se znala kultura nebi imali sada o cemu razgovarati,jel  ;)

thx,nebum kvaril vise odlican topic.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #281
Stipe zar i ti imas X8?


NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #283
Aaaa nebi se pohvalio, vidim ja da prodajes staru opremu, sumnjivo je to meni odmah bilo!!!! :)